alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
99
Dota 2 - BLOODSEEKER
Barış S.
28 Mart 2015 16:53

GENEL BAKIŞ

18 + 1.70
24 + 3.00
23 + 2.00
29 - 35
290
3.36

Bloodrage

Bir hedefi kana susayan öfkeye sokarak daha fazla hasar vermesine ve almasına neden olur. Bloodrage'den etkilenen birimler, öldürdükleri herhangi bir hedefin maksimum canının %25'ini emer. Bloodrage'den etkilenen birimler öldürüldüğünde, öldüren, maksimum canın %25'ini emer.


Blood Rite

Bloodseeker, bir alanı kutsal kan ile vaftiz eder. 3 saniye sonunda ritüel bittiğinde, alandaki düşmanlara hasar verir ve susturur.


Thirst

Bloodseeker'a, canı belirli bir yüzdeden az olan kahramanları nerede olurlarsa olsunlar görme imkanı verir. Bloodseeker, bu sayede gördüğü her kahraman için hareket hızı ve hasar kazanır. Bu artışlar her kahraman için istiflenir.


Rupture

Düşman birimin derisinin parçalanmasını sağlar. Eğer hedef hareket ederse, hareket ettiği mesafenin yüzdesi kadar hasar alır. Hasar, büyü bağışıklığı üzerinden de işler.
Cevap bulunamadı.