alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
91
Dota 2 - BROODMOTHER
Barış S.
28 Mart 2015 17:03

GENEL BAKIŞ

18 + 2.00
18 + 2.20
17 + 2.50
26 - 32
295
2.52

Spawn Spiderlings

Broodmother yumurtasını düşman birimine zerk ederek hasar verir. Eğer hedef bu etkinin altındayken öldürülürse yavru örümcekler oluşur.


Spin Web

Broodmother'i görünmez yapan bir ağ örer, bu ağ pasif olarak hareket hızını arttırır, özgür hareket verir ve bu ağ civarında Broodmother'in yenilenmesini arttırır. Spin Web şarjları 40 saniyede bir yenilenir. Eğer hasar alınırsa özgür hareket devre dışı kalır ve hareket hızı 6 saniye yarılanır. Spin Web bir ağa değdiği sürece her yerde kullanılabilir. Ağların vadesi asla dolmaz ve elle yok edilebilirler. Eğer maksimum ağ sayısı aşılırsa en eski ağ yok olur.


Incapacitating Bite

Broodmother'ın zehri düşman birimlerini sakatlar, saldırılarının yavaşlatmasını ve etkilenen birimin ıskalama şansını arttırmasını sağlar. Incapacitating Bite bir Eşsiz Saldırı Eklentisidir ve diğer Eşsiz Saldırı Eklentileri ile birleştirilemez.


Insatiable Hunger

Kana olan şiddetli arzusu Broodmother'ın saldırı hasarını arttırır ve saldırılarına can çalma özelliği ekler.


Cevap bulunamadı.