alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
119
Dota 2 - PHANTOM LANCER
Barış S.
28 Mart 2015 16:35

GENEL BAKIŞ

21 + 2.00
29 + 3.00
21 + 1.70
22 - 44
290
4.06

Spirit Lance

Hedefteki düşman birimini üzerine hasar veren ve yavaşlatan büyülü bir mızrak gönderirken birime saldırması için de aldatıcı bir hayalet çağırır.


Doppelganger

Phantom Lancer, bir süreliğine savaş alanından kaybolur. 1 saniye sonra, Phantom Lancer ve yakınındaki kopyaları, belirlenen alanda rastgele pozisyonlarda, ek olarak 2 özel kopya ile tekrar ortaya çıkar. Bu kopyalardan biri hasar alır ancak hasar vermez, diğeri %600 daha fazla hasar alır ancak %20 daha fazla hasar verir.


Phantom Rush

Bir düşmana saldırı için hedeflenildiğinde, Phantom Lancer hızlıca mesafesi içine şarjlanır. Phantom Lancer'ın illüzyonlarının da bu yeteneği vardır.


Juxtapose

Phantom Lancer'ın, varlığını bölerek kendisinin bir kopyasını çıkartma şansı vardır. Çıkardığı kopyalar kendi varlıklarını bölerek kopyalarını çıkarabilir. Phantom Lancer tarafından çıkan kopyalar 8 saniye, kopyaların kopyaları 4 saniye durur.Cevap bulunamadı.