alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
108
Dota 2 - PUDGE
Barış S.
28 Mart 2015 16:10

GENEL BAKIŞ

14 + 1.50
14 + 1.50
25 + 3.20
27 - 33
285
0.96

Meat Hook

Bir birim veya konuma kanlı bir kanca fırlatır. Kanca karşılaştığı ilk birime takılır, birimi Pudge'a doğru sürükler ve düşman ise hasar verir.


Rot

Etkilediği birimleri yavaşlatıp hasar veren zehirli bir bulut yaratır. Bu bulut sadece düşmanları değil Pudge'ın kendisini de zehirler.


Flesh Heap

Pudge'a büyü koruması ve ekstra kuvvet sağlar. Pudge bir kahramanı öldürdüğünde ya da çevresinde bir kahraman öldüğünde koruma ve kuvvet daha da artar. Flesh Heap, geçmişe dönük bir yetenektir. Yani kazanılmadan önce de kuvvet toplamaya devam eder, bu kuvvetler yetenek kazanıldığında etkinleşir.


Dismember

SÜRELİ - Pudge düşman birimine engelleyici ve süre bazında hasar veren bir ısırık atar. Kahramana atılan ısırık 3 saniye, diğer birimlere atılan ısırık 6 saniye sürer. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.Cevap bulunamadı.