alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
118
Dota 2 - SKYWRATH MAGE
Barış S.
28 Mart 2015 17:37

GENEL BAKIŞ

27 + 3.60
13 + 0.80
19 + 1.50
12 - 22
325
-0.18

Arcane Bolt

Skywrath Mage yavaş hareket eden büyülü bir yıldırım fırlatarak düşman birime Skywrath Mage'nin zekâsına bağlı miktarda hasar verir.

Concussive Shot

Skywrath Mage uzun bir menzildeki ilk kahramanı vuran uzun bir atış yapar. Çarptığında hasar verir ve etki alanındakileri yavaşlatır.

Ancient Seal

Skywrath Mage hedeflenen birimi kadim bir rünle mühürleyerek susturur ve büyülerden ek hasar almasına neden olur.

Mystic Flare

Skywrath nihai büyüsel yeteneğini düşmanlarını yok edecek kusursuz ve şiddetli bir mistik alan oluşturmak için kullanır. 2.4 saniye içinde alandaki tüm kahramanlar arasında eşit dağıtılan büyük miktarda hasar verir. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.

Mehmet G.
30 Mart 2015 12:05
Skywrath Mage hedeflenen birimi kadim bir rünle mühürleyerek susturur ve büyülerden ek hasar almasına neden olur.  Bu özellik oyundaki en güzel yetenek diyebilirim
Sergen B.
2 Nisan 2015 18:55
Mehmet G.
Skywrath Mage hedeflenen birimi kadim bir rünle mühürleyerek susturur ve büyülerden ek hasar almasına neden olur.  Bu özellik oyundaki en güzel yetenek diyebilirim
Katılıyorum Oyundaki En Güzel Yetenek Diyebilirim
Sergen B.
2 Nisan 2015 18:56
Main Herom Diyebilirim :)
Oğuz Ali A.
10 Nisan 2015 15:28
Dota 1 de bu hero çıktığı zaman bırakmıştım be . Çok popülerdi