alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
78
Dota 2 - SPIRIT BREAKER
Barış S.
28 Mart 2015 16:20

GENEL BAKIŞ

14 + 1.80
17 + 1.70
29 + 2.40
31 - 41
290
5.38

Charge of Darkness

Spirit Breaker hedefine yoğunlaşır ve bütün nesnelerin içinden geçerek hücum eder. İçinden geçtiği her düşman birime Greater Bash etki eder. Eğer hedeflenen birim ölürse, Spirit Breaker hedefinin en yakındaki düşman birime yoğunlaşır.


Empowering Haste

Spirit Breaker'ın, hareket hızı arttıkça güçlenmesini sağlar. Varlığı, yakınlardaki dost birimlerin hareket hızlarını arttırır. Aktif edilebilir; hareket hızı bonusu 6 saniye gelişir fakat yetenek dolum süresine girdiğinde bonus dolum süresi bitene kadar yarılanır.


Greater Bash

Şansa bağlı olarak darbelerin sersemletmesine ve tepmesine sebep olur. Eğer bunu başarırsa, darbeden sonra fazladan hareket hızı kazanır. Hareket hızının belli bir yüzdesine göre hasar verir.


Nether Strike

Spirit Breaker boyut değiştirerek bahtsız kurbanın arkasında belirir. Belirdiği sırada kurbanına Greater Bash uygular ve fazladan hasar verir. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.
Cevap bulunamadı.