alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
158
Dota 2 - SVEN EFSANESİ
Barış S.
28 Mart 2015 18:10

SVEN

BİYOGRAFİ

Bir Vigil Şövalyesinin öksüz oğlu olan Sven, Pallid Meranth'ta doğdu ve Shadeshore Harabelerinde büyüdü. Babasının Vigil Kanunlarını çiğnemesi üzerine idam edilmesi ve annesinin taşıdığı barbar kan yüzünden insanlar tarafından hor görülmesinin ardından; Sven, erdem ve onurun kişiye çevresi tarafından verilemeyeceğini, kişinin ancak kendisinde bu erdemleri görebileceğine inanarak büyüdü. Annesinin yavaş yavaş ölümünü izleyen genç Sven, annesinin vefatının ardından gerçek kimliğini saklayarak, kendini Vigil Şövalyelerinin himayesine sundu. Tam 13 yıl boyunca her gün babasının okulunda, kendisinin toplum tarafından bir hiç sayılmasına neden olan kanunları adı gibi beynine kazıdı. En sonunda, Sven'in şövalye olma günü geldi çattı. Şövalyelik yeminini etmek için öne çıktığında, Vigil Şövalyelerinin kutsal emaneti olan "Outcast Kılıcını" hızlıca eline aldı ve Kutsanmış Miğferi parçaladı, sonra da Vigil'in Kutsal Yazıtlarını tapınakta bulunan Vigil'in Kutsal Alevlerinin içine attı. Vigil kalesinden, büyük adımlarla, sonsuz yalnızlığa doğru ve son harfine kadar sadece kendi kanunlarına uymak üzere uzaklaştı. Evet, o hâlâ bir şövalye... ama adı Rogue Knight.

Mehmet G.
30 Mart 2015 10:29
Hiç Oynama Fırsatım Olmadı :(
Sergen B.
2 Nisan 2015 19:24
Bende Pek Denemedim Pek Sevceğimi Düşünmüyorum