alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
113
Dota 2 - TEMPLAR ASSASSIN
Barış S.
28 Mart 2015 16:41

GENEL BAKIŞ

20 + 2.00
23 + 2.70
18 + 2.10
30 - 36
305
4.22

Refraction

Templar Assassin, psişik güçlerini kullanarak yakalanması zor hâle gelir; fazladan hasar kazanır ve hasar almaz. Bu etkiler ayrıdır ve belirli sayıda geçerlidir.


Meld

Templar Assassin kendisini gizler ve hareketsiz kaldığı sürece görünmez olur. Eğer Meld'in görünmezliği bir düşmana saldırarak bozulursa Lanaya düşmana ekstra hasar uygular ve zırhını 10 saniye kırar.


Psi Blades

Templar Assassin'in psişik bıçakları saldırılan birimi yararak fazladan menzil kazanır ve arkasındaki birimlere hasar verir.


Trap

En yakındaki tuzağı patlatır ve düşmanları yavaşlatır.


Psionic Trap

Templar Assassin düşman hareketine duyarlı, görünmez, mistik tuzaklar kurar. Bu tuzaklar Templar Assassin'in komutuyla patlatılırlarsa, o alana 30% yavaşlatan bir etki uygularlar. Bu tuzaklar zamanla saniye başına 5% ve en fazla 50% olmak üzere fazladan yavaşlatma da sağlar.


Cevap bulunamadı.