alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
92
Dota 2 - TREANT PROTECTOR
Barış S.
28 Mart 2015 15:57

GENEL BAKIŞ

17 + 1.80
15 + 2.00
25 + 3.30
56 - 64
300
1.1

Nature's Guise

Hedef birimin ormanla harmanlanarak düşmanlara görünmez olmasını ve ağaç yakınındayken hızlanmasını sağlar. Eğer birim ağaçlardan uzaklaşırsa ya da büyü ağacın yakınında olmayan bir birim üzerinde kullanılırsa, Nature's Guise kaybolur. Treant Protector, Nature's Guise etkisi altındayken büyü kullanabilir ve görünmezliği bozulmaz.


Leech Seed

Treant düşman birime hayat emici tohum ekerek canını emer ve yavaşlatır. Tohum çevresindeki dost birimleri iyileştirir. 6 kez atar.


Living Armor

Hedef kahramanı veya yapıyı büyüleyerek fazladan yenileme verir. Ayrıca herhangi bir kaynaktan gelen hasarın birazını engeller. Belirli sayıda hasar alınırsa büyü bozulur.


Eyes In The Forest

Treant Protector enchants a tree, which grants him unobstructed vision in that location. If Overgrowth is cast, units within an 800 radius of an enchanted tree will be entangled and damaged.


Overgrowth

Treant'ın etrafında, etkilediği düşmanlarının hareket etmesini, ışınlanmasını, görünmez olmasını veya saldırmasını engelleyen sarmaşıklar yaratır. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.


Cevap bulunamadı.