alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
114
Dota 2 - UNDYING
Barış S.
28 Mart 2015 16:23

GENEL BAKIŞ

27 + 2.50
10 + 0.80
22 + 2.10
35 - 43
310
3.4

Decay

Undying belirli bir bölge içindeki düşman kahramanlarının hayat enerjisini çeker, bu süre boyunca hasar verir ve kuvvet çalar.


Soul Rip

Enerji akışını bir dost veya düşman birime yönlendirir ve hedefin yakınında kaç birim olduğuna göre iyileştirir veya hasar yaratır. Bunun karşılığında her birim sağlık kaybeder.


Tombstone

Hedeflenen noktaya bir mezar taşı çağırır. Mezar taşının çevresindeki bir alanda her düşman birimin yanında sıklıkla zombiler canlanır ve onlara saldırır. Zombiler saldırılan birimleri yavaşlatan ve hedefin sağlığı belli bir miktarın altına düşerse onun hareket ve saldırı hızını yavaşlatan Deathlust yeteneğine sahiptir.


Flesh Golem

Undying, Veba Aurasına sahip korkunç bir goleme dönüşür. Bu aura 750 menzil içindeki tüm düşman birimlerini yavaşlatır ve aldıkları hasarı yükseltir; Undying'e yaklaşıldıkça hasar ve yavaşlatma artar. Vebalı bir birim ölürse Undying kendi sağlığının maksimum bir yüzdesi kadar sağlık puanı kazanır. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.


Cevap bulunamadı.