alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
160
Dota 2 - VISAGE
Barış S.
28 Mart 2015 18:06

GENEL BAKIŞ

24 + 2.50
11 + 1.30
22 + 2.40
24 - 34
285
-0.46

Grave Chill

Visage hedefinin yürüme ve saldırma hızını azaltırken, kendisine kazandırır.


Soul Assumption

Visage hedefine, sahip olduğu ruh sayısına bağlı olarak hasar verir. Visage etrafındaki bütün kahramanlar hasar sınırını geçecek kadar hasar aldığı zaman bir ruh kazanır.


Gravekeeper's Cloak

Visage kendisini fiziksel ve sihirsel saldırılardan koruyan katmanlı bir bariyer oluşturur. Eğer oyunculardan hasar alır ise, bariyerin bir katmanı kalkar ve katmanın yeniden oluşması zaman alır.


Summon Familiars

Visage için 2 kör Familiar yaratır. Familiarlar yüksek saldırı gücüne sahiptir. Fakat her saldırıları zaman içinde yavaşça yenilenebilen bir miktar hasar şarjını emer. Familiarlar onları taşlaştıran ve yere indikleri anda düşmanları sersemleten Stone Form yeteneğine sahiptir. Stone Form etkisindeki Familiarlar dokunulmazdır ve sağlıkları ile saldırı güçleri hızlıca yenilenir. Familiarlar öldürülürse yüksek miktarda altın kazandırır. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.


Mehmet G.
30 Mart 2015 10:09
Güzel Bir Hero Ama Alışabilirseniz :D