alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
233
Dota Mı? Lol Mü?
Berk M.
13 Aralık 2014 20:07

Arkadaşlar ikiside çok büyük bir mücadele içinde sizce hangisi? Ikisinin ortak ve farklı yönleri neler? Oynaması hangisinin daha zevkli ve hangisinin daha kolay? Bana yardımcı olabilir misiniz?

eray e.
21 Aralık 2014 00:02
dotanın oynaması daha zevkli ama lol daha kolay :D
İsmet Buğra Ö.
21 Aralık 2014 02:22
Dota strateji açısından LoL'den çok üstün. LoL ise Dota'nın çakması sayılacak kadar benzer. LoL daha çok çocuklara hitap eden bir oyun. Bence Dota daha eğlenceli ama kişiden kişiye değişir
hüseyin s.
21 Aralık 2014 12:58
her ikisini de oynamış biri olarak kısaca ikisinden de bahsedeyim ben yıllardır dota oynuyorum dota 1 yanlış olmasın 6-7 sene önce falan başladım  ruslardı maphack ti çok sıkıldım lol oynamaya karar verdim ikisininde pek oynanış farkı yok açıkçası hatta speller bile çok benziyor herolar özellikler ama dotadan aldığım zevki genel çocuk kitlesi yüzünden alamadım evet genel olarak 13-16 yaş bir kitlesi var 2 kere öldükten sonra oyunu bırakıp trollemeye başlıyor senin takımında olsun karşı takımda olsun bütün oyun hevesin kaçıyor dotada da ruslar var oyunun en başından saçmalıyor malesef dota 2 yi deneyeyim dedim dota 1 ile de speller herolar aynı olduğu için 2. oyun sonrası alıştım maphack derdi kalkınca sıkıntımın geneli kalktı sadece arada ruslar saçmalıyor o kadar onun dışında dota 2 benim için gayet iyi he şöyle belirteyim eğer kafa kafaya denk mücadele ve zor ölüm istiyorsan dota 2 kolay öldürme istiyorsan lol oyna grafik takıntın varsa dota 2 kat kat iyi lol tavsiye etmem yaşını bilmiyorum ama 20 yaşını geçtiysen bana güven dota 2 ye gir oyna hatta git lol dene zaten benim dediğimi anlarsın 
Sezer Ç.
21 Aralık 2014 14:18
tabiki dota2 daha zor daha iyi
GÜLSÜM D.
24 Ocak 2015 11:10
Lolu 10 yasindakiler bile oynuyor bence dota
Emre T.
24 Ocak 2015 19:46
dota daha iyi
Abdullah Burak K.
13 Şubat 2015 12:17
lolun oyuncu kalitesi çok düşük seviyede ve mekanik olsun oynanış olsun dota 2'nin tamamen altında kalıyor.