alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
161
DROW RANGER
Sergen B.
12 Mart 2015 13:14

Menzilli - Sırtlayıcı

GENEL BAKIŞ

15 + 1.40
26 + 1.90
17 + 1.90
18 - 29
300
0.64

Frost Arrows

Drow'un saldırılarına düşmanının hareketini yavaşlatan dondurucu bir etki kazandırır. Kahramanlar üzerinde 1.5 saniye, yaratıklar üzerinde 7 saniye etkilidir. Frost Arrows bir Eşsiz Saldırı Eklentisidir ve diğer Eşsiz Saldırı Eklentileri ile birleştirilemez.


Gust

Düşmanı susturan ve geri iten bir dalga salar. Geri itme mesafesi düşmanın sana ne kadar yakın olduğuna bağlıdır.


Precision Aura

Haritadaki menzilli dost Kahramanların fiziksel saldırılarına, Drow'un çevikliğinin belli bir yüzdesine göre fazladan hasar ekler. Kullanıldığında yaratıkları 30 saniye için etkiler.


Marksmanship

Drow'un savaş deneyimi onun muharebedeki hassasiyetini ve etkinliğini arttırır, pasif olarak fazladan Çeviklik sağlar. 400 menzil içinde düşman kahraman varsa fazladan Çeviklik sağlamaz.BİYOGRAFİ

Drow Ranger'a verilen isim Traxex'dir. Kısa, kaslı ve hafif itici olan Drow halkına tam tamına uyan bir isimdir bu. Fakat Traxex, bir Drow değildir. Gezgin ailesinin bulunduğu kervan, haydutlar tarafından pusuya düşürülmüş ve ailesinin katledilirkenki çığlıkları yakınlardaki sakin Drow halkının dikkatini çekmişti. Çatışma dindiğinde ise Drow halkı, yağmalanmış vagonların arasında küçük bir kız çocuğu bulmuş ve onu bırakmamaya karar vermişti. Traxex çocukken bile Drow halkının değer verdiği sanatlarda beceriliydi: gizlilik, sessizlik ve kurnazlık. Fiziken olmasa bile ruhen bir Drow olan Traxex, ait olduğu yeri bulmuştu. Fakat büyüdükçe boyu üvey ailesini geçti ve bir süre sonra kendisinin çirkin olduğunu düşünmeye başladı. Yumuşak tenli ve simetrikti, hiç siğili ya da kaba bıyığı yoktu. Onu yanına alan kabileden yabancılaştı ve ormanda tek başına yaşamak için onların yanından ayrıldı. Bazen yolunu kaybetmiş gezginler kendilerine uzaktan bakan büyülü güzellikte bir Ranger'dan söz ederler ancak bir rüyaymışcasına göz açıp kapayıncaya kaybolduğunu söylerler. Kıvrak, sinsi, tatlı sert ve sessizlikte duman gibi ilerleyen biri. Duyduğun o fısıltılar, onun donmuş oklarının düşmanlarının kalbini bulmasıdır. 
Cevap bulunamadı.