alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
107
EARTH SPIRIT GENEL BAKIŞ
Sergen B.
25 Mart 2015 12:49

GENEL BAKIŞ

18 + 2.40
17 + 1.50
21 + 2.90
25 - 35
305
3.38

Boulder Smash

Earth Spirit bir düşmana ya da dosta vurarak onu Earth Spirit'in baktığı yöne doğru ittirir. Eğer Earth Spirit bir alanı hedeflerse,200 yarıçapındaki en yakın Stone Remnant'a vurur. Seyahat eden birim ya da Remnant hasarı tüm düşman birimlere vurur. Eğer Stone Remnant bir düşman birime vurursa ayrıca sersemletilir. Stone Remnants diğer birimlerden daha hızlı seyahat eder.


Rolling Boulder

Earth Spirit kendini bir kayanın içine koyar ve 0.6 saniye gecikmeden sonra, hedef konuma karşı yuvarlanır, düşman birimlere hasar verir. Bir düşman birimine çarparsa veya sersemletilirse durur. Eğer bir Stone Remnant üzerinden yuvarlanırsa daha uzağa ve hızlı gider, kaya bir düşmana çarparsa çarpışılan düşmanların hareket hızı azalır.


Geomagnetic Grip

Earth Spirit seçilen dost birimi veya Stone Remnant'ı kendisine çeker. Düşmanlar çekilen birimle susturulur ve çekilen birim bir Stone Remnant ise hasar alırlar.


Stone Remnant

Hedef noktaya bir Stone Remnant çağırır. Stone Remnant'ların görüşü yoktur, hasar verilemezler ve Earth Spirit'in yetenekleri için kullanılabilirler. Stone Remnant çağırmak şarj tüketir. Şarj zamanla tekrar dolar.


Enchant Remnant

Earth Spirit geçici olarak bir kahramana etki ederek ona Stone Remnant özelliklerini verir. 3 saniye sonra kalıntı parçalanır, kahramanı serbest bırakır ve çevresindeki düşmanlara hasar verir.


Magnetize

Küçük bir alanı Magnetize ederek, birimlerin kısa bir süre hasar almasını sağlar. Magnetize edilen kahraman yakında bulunan Stone Remnant'ların patlamasına yol açar, remnantı yok eder ve yakınlardaki bütün düşman birimlerin Magnetize süresini yeniler. Bu işlem bir çok kez tekrarlanabilir. Eğer bir düşman kahraman Geomagnetic Grip veya Rolling Boulder'dan dolayı susturulduysa yada yavaşlatıldıysa bütün magnetize edilen kahramanlar bu zayıflatmaları paylaşır. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir

Cevap bulunamadı.