alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
97
ELDER TITAN
Sergen B.
12 Mart 2015 14:32

Yakın Dövüşçü - Tetikleyici - Dayanıklı

GENEL BAKIŞ

23 + 1.60
14 + 1.50
24 + 2.30
23 - 33
315
2.96

Echo Stomp

Elder Titan ve onun Astral Spirit'i aynı anda ayağını yere vurur, çevrelerindeki düşmanlara hasar verir ve onları uyutur. Elder Titan'ın kendisi Echo Stomp yeteneğini kullandığı zaman fiziksel hasar verirken, Astral Spirit'i ise büyüsel hasar verir.


Astral Spirit

Elder Titan, kendisine ait, içinden geçtiği birimlere hasar veren bir Astral Spirit gönderir. Astral Spirit tekrar Titan'a döndüğünde, hasar verdiği birimlerin sayısı kadar hasar ve hareket hızı sağlar. Astral Spirit'in üç tane yeteneği vardır: Echo Stomp, Return Spirit, ve Natural Order.


Natural Order

Çevredeki düşmanların tüm elementlerini başlangıç seviyesine düşürür, temel zırhlarını ve büyü hasar dirençlerini siler.


Return Astral Spirit

Astral Spirit'i Elder Titan'a geri döndürür.


Earth Splitter

Elder Titan'ın önünde düzensiz bir yarık çıkarır. 3 saniye sonra, yarık patlayarak düşmanları içine çeker ve aynı zamanda hareket hızlarını yavaşlatıp, sahip oldukları azami sağlığa göre hasar verir. Verilen hasarın yarısı Büyü hasarı iken diğer yarısı Fiziksel hasardır. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.BİYOGRAFİ

Kendinize hiç sordunuz mu? "Alem şuanki şeklini nasıl aldı?" Neden bütün alemler, garip özelliklere, birbiriden farklı yaratıklarla, kültürlerle ve bilgi ile dolu? Şöyle fısıldadı birisi, "Cevap, Titanlarda saklıdır." Bu tarih öncesi yaratıklar, yaratılışa en yakın olan, kulaklarında hala doğuşun çığlıkları yankılananlardır. Evrenin ilk enerjileri ile mühürlenmiş, tek dilekleri ise yaratıcı olarak devam etmek olmuştur. Böylece, istedikleri gibi maddenin şekillendirilmesi ile yükümlü tutuldular: çekiçleme ve ısıtma, eğme ve patlatma. Madde onları tatmin etmemeye başladığında ise ilgilerini kendilerine çevirdiler, Fevkalade Tahammül Varlıkları olana kadar zihinlerini şekillendirdiler, ruhlarına yeniden biçimlendirdiler. Şekillendirmelerinin nihai amacı gerçekliğin kendisi haline geldi. Zira, bu yol boyunca bazı günahlar işlediler. Bu büyük ihtiras içinde, hata kaçınılmazdı. Elder Titan olarak bildiğimiz muhteşem mucit, yaratılışın fırınında bizzat çalışmıştı. Yeteneklerini bilerken, tamiri mümkün olmayan bir şeyi çatlattı. Ruhu gibi paramparça olan çatlamış dünyasına düştü. Sivri cam parçaları, çatlamış alemler, ilk evrende kayıp yok olmuş parçacıklarınların içinde yaşadı. İşte bu yüzden bildiğimiz dünyayı ıssız adaya terk edilmişliği, uzunca bir süre unutulmuş kazanın sağ kalanlarına benzeriz. Unutulmuşluğunu suçlayacağı tek kişi kendisidir. Hayatının gere kalanını bozduğunu tamir etmeye adamış, kırılmış ruhunu tekrar birleştirmesini bizi ve bizim gibi dünyaların tekrar bir araya gelmesi amaç edinmiştir. İşte bu, Elder Titan olarak bildiğimizdir. 
Cevap bulunamadı.