alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
68
ELDER TITAN GENEL BAKIŞ
Sergen B.
25 Mart 2015 12:46

GENEL BAKIŞ

23 + 1.60
14 + 1.50
24 + 2.30
23 - 33
315
2.96

Echo Stomp

Elder Titan ve onun Astral Spirit'i aynı anda ayağını yere vurur, çevrelerindeki düşmanlara hasar verir ve onları uyutur. Elder Titan'ın kendisi Echo Stomp yeteneğini kullandığı zaman fiziksel hasar verirken, Astral Spirit'i ise büyüsel hasar verir.


Astral Spirit

Elder Titan, kendisine ait, içinden geçtiği birimlere hasar veren bir Astral Spirit gönderir. Astral Spirit tekrar Titan'a döndüğünde, hasar verdiği birimlerin sayısı kadar hasar ve hareket hızı sağlar. Astral Spirit'in üç tane yeteneği vardır: Echo Stomp, Return Spirit, ve Natural Order.


Natural Order

Çevredeki düşmanların tüm elementlerini başlangıç seviyesine düşürür, temel zırhlarını ve büyü hasar dirençlerini siler.


Return Astral Spirit

Astral Spirit'i Elder Titan'a geri döndürür.


Earth Splitter

Elder Titan'ın önünde düzensiz bir yarık çıkarır. 3 saniye sonra, yarık patlayarak düşmanları içine çeker ve aynı zamanda hareket hızlarını yavaşlatıp, sahip oldukları azami sağlığa göre hasar verir. Verilen hasarın yarısı Büyü hasarı iken diğer yarısı Fiziksel hasardır. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.

Cevap bulunamadı.