alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
86
ENIGMA
Sergen B.
12 Mart 2015 15:13

ENIGMA

Menzilli - Engelleyici - Tetikleyici - Ormancı - İttirici

GENEL BAKIŞ

20 + 3.40
14 + 1.00
17 + 2.10
22 - 28
300
3.96

Malefice

Enigma'nın gücünü bir hedef üzerine yönlendirerek, birkaç kez sersemlemesini ve hasar almasını sağlar. Her sersemletme 2 saniyede bir gerçekleşir.


Demonic Conversion

Bir yaratığı üç Enigma parçasına çevirir. Bu eidolonların tamamı Enigma'nın kontrolündedir ve arka arkaya başarılı saldırılar parçaların tekrar bölünerek çoğalmasına sebep olur. Bölünme gerçekleştiğinde Eidolonların sağlıkları yenilenir.


Midnight Pulse

Bir alanı karanlık bir titreşimle kaplayarak, düşman birimlere azami sağlıklarına göre hasar verir.


Black Hole

SÜRELİ - Yakındaki düşman birimlerini içine çeken bir girdap oluşturur. Black Hole'dan etkilenen düşmanlar hareket edemez, saldıramaz ve büyü yapamazlar. Merkeze yakınlaştıkça alınan hasar artar. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.BİYOGRAFİ

Enigma'nın geçmişi ile ilgili hiçbir şey bilinmemektedir. Onun hakkında sadece çağlar boyu anlatılmış ve çoğu uydurma olan efsaneler ile hikâyeler vardır. Gerçekte ise Enigma'nın kendisini tanımlayan tek doğru biyografisi şöyledir: O, dünyaları tüketen evrensel bir güçtür. O, boşluğun ta kendisidir, bazen beden, bazen de ruh hâlindedir. Boyutlar arasında yaşayan bir canavardır. Anlatılan hikâyelerde onun çok önceden büyük bir simyager olduğu ve evrenin sırlarını çözmek isterken kendi kibiri yüzünden lanetlendiği söylenir. Diğer efsanelerde ise onun kadim, garip bir çekim gücüne sahip, derinliğin kişiye bürünmüş hâli, evrendeki ilk ışıktan önce gerçek karanlığın içinden gelen çarpık bir ses olduğu ve o efsanelerde onun ilk patlayan yıldız, karmaşık olarak büyüyen bir kara delik, duygularının ve güdülerinin anlaşılamaz, amansız güçlere sahip olduğu ve varlığını yıkım gücü üzerine kıldığı söylenir. 
Cevap bulunamadı.