alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
183
GYROCOPTER
Sergen B.
12 Mart 2015 14:14

Menzilli - Engelleyici - Tetikleyici - Ani Hasar

GENEL BAKIŞ

23 + 2.10
24 + 2.80
18 + 1.80
17 - 27
315
4.36

Rocket Barrage

Gyrocopter'ın etrafındaki birimlere roketlerle yaylım ateşi yapar. 3 saniye sürer.


Homing Missile

Hedef düşman birimine güdümlü bir füze fırlatır. Zamanla füze hızlanır ve ne kadar çok yol katederse o kadar uzun süre sersemletir ve o kadar fazla hasar verir.


Flak Cannon

Gyrocopter'in belli bir sayıda saldırısı alandaki tüm düşman birimlerine hasar verir. Kritik hasar gibi fazladan hasarları sadece ana hedef alır. Saldırı sayısı bitene kadar veya 15 saniye sürer.


Call Down

Call down, hedeflenen bölgedeki düşman birimlerine füzelerden bir hava saldırısı yapar. Arka arkaya iki füze gönderilir, ilki yüksek hasar ve 2 saniye süren az yavaşlatma; ikincisi de az hasar ve 3 saniye süren yüksek yavaşlatma verir. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.BİYOGRAFİ

Hayatı boyunca bulunduğu savaş, iç karışıklıklar, ayaklanma ve ihtilallerden sonra Aurel yeteri kadar tecrübe edindiğine karar verir. Fakat birkaç ıvır zıvır ve kayda değer emeklilik ikramiyesinin dışında, Erstwhile mühendisleri Aurel'e çok daha ilginç bir miras bırakmışlardır: uzun zamandır unutulmuş, yarım kalan gyrocopter şemaları, dünyanın ilk insanlı, büyüsüz uçan aracı. Aurel Ash Archipelago'nun tropik anlaşmazlıklarından para ve bolca boş vakit dışında birşey ile ayrılmamanın akabinde cihazın tamamlanmasına karar verir. Yıllarca geçen süreçte başarısız prototiplerin üst üste yığılmasıyla artık bu mekanik uçağın hayata geçirilmesinin mümkün olup olmadığı konusunda kararsızdır. Emekliliğinin tam da onuncı yılının birinci gününde kuzeyin meltem esintilerine bürünmüş güneşli bir günde, Aurel oturur, öfkeyle ve umutsuzca son kez mekanızmayı kurcalamaya başlar. Homurdanarak ateşleme düğmesini çevirir ve her zamanki gibi kaçılmaz patlamadan korunmak için ellerini kafasına götürür. Fakat inanılmayacak bir şekilde havalanmaya başlar, panik halindeki birkaç kararsız hamle ile dengelemeyi başarır. Birkaç saat içinde Aurel rüzgar gibi manevralar yapmaya başlar, kendini nefes kesici bir uçuş deneyiminin içinde bulmuştur. Hava kararmaya başladığında atölyesine doğru yola koyulur, çok fazla geçmeden kuyruğuna isabet eden bir gülle uçağı enkaza çevirmiştir. Yıkıntının arasından kendini kurtararak en yakındaki kara parçasına yüzmeye başlar, karaya ulaştığında enkaz parçalarını toplarken yıkımdan sorumlu gemiyi fark eder. Günler sonra Aurel atölyesine dönmüş, yeni bir gyrocopter yapımına başlamıştır. Bu sefer ki çok daha ağır ve tehlikeli bir kapasiteye sahip olacaktır. 
Cevap bulunamadı.