alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
93
HUSKAR
Sergen B.
12 Mart 2015 13:43

Menzilli - Sırtlayıcı - Tetikleyici - Dayanıklı

GENEL BAKIŞ

18 + 1.50
15 + 1.40
21 + 2.40
21 - 30
300
1.1

Inner Vitality

Dost bir hedefin yenilenme gücünü açığa çıkararak, birincil özelliğine bağlı olarak iyileştirir. Hedefin sağlığı eğer 40%'ın altındaysa daha hızlı iyileşir. 16 saniye sürer.


Burning Spear

Huskar, mızraklarını ateşe verir ve normal saldırılarına zamanla oluşan hasar özelliği kazandırır. Birden fazla saldırı ek hasar olarak eklenir. Her bir saldırı Huskar'ın sağlığını emer. 8 saniye sürer.


Berserker's Blood

Huskar'ın yaraları gücünü besler, sağlığından kaybettikçe saldırı hızı ve büyü bağışıklığı kazanır.


Life Break

Huskar düşmanını yoketmek için kendi kanını döker; saldırı menzili içindeki hedefe atlar, hedefin o sıradaki canının belli bir yüzdesini kırar, hedefi yavaşlatır. Huskar atlarken büyü bağışıklığı kazanır. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.BİYOGRAFİ

Kutsal Nothl alemlerinin sancılarından gelen Huskar, gözlerini açtığında gölge rahibi Dazzle'ın üstünde bir efsunlama yapmaya çalıştığını gördü. Dezun Tarikatinin antik ritüeline rağmen Huskar'ın ruhu sonsuzluktan kurtulmuştu, fakat Nothl ile karşılaşan herkes gibi kendisni geri dönülemez bir halde değişmiş olarak buldu. Ölümlü vücudunun acıma duygusu olmadan, kendi öz kanı etkileyici bir gücün kaynağı haline gelmişti; yere dökülen her damla on katı bir acımasızlık ve yakıcı bir enerji olarak geri dönüyordu. Fakat bu yeni yetenek Huskar'ı kızdırmıştı. Çünkü Dazzle, Nothl'dan kurtuluşu esnasında Huskar'ın tanrıların arasındaki yerini elinden almıştı. Dazzle, kutsal fedakarlığı elinden almıştı. Tarikatın yaşlılarının etkilerini arttırmak için yollar arayışı zamanlarında Huskar, bu amaç uğruna harcanabilir bir araç olduğunu kabul etmişti. Ama doğuştan gelen hakkını reddeden tarikatın düz bir silahı haline gelmek onu daha da üzdü. Ufukta savaşın ilk ışıkları belirdiğinde, kendine yeni müttefikler bulmak için atalarının evini terketti. Gerçekleştirdiği fedakarlığın karşılığını verecek ve gücünü serbest bırakmasına değecek bir amacın peşine düştü.

Cevap bulunamadı.