alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
148
IO Karakteri
Sergen B.
12 Mart 2015 14:06

Menzilli - Destek - Kulvar Desteği - Ani Hasar

GENEL BAKIŞ

23 + 1.70
14 + 1.60
17 + 1.90
26 - 35
295
-0.04

Tether

Io'yu dost bir birime bağlar ve Io ve bağlanan kişiye fazladan hareket hızı verir. Io sağlık veya mana yenilediği zaman bağlı olduğu birim 1.5 katı yenilenir. Bağın içinden geçen herhangi bir düşman birim yavaşlatılır. Dost birim çok uzağa giderse ya da Io bağı iptal ederse bağ kopar.


Break Tether

Bağlı birimle olan bağı koparır.


Spirits

Io, etrafında dönerek daireler çizen beş adet ruh çağırır. Eğer parçalardan biri bir kahramana çarparsa patlar ve etrafındaki alanda bulunan tüm düşman birimlerine hasar verir. Yaratıklar ruh parçalarına temas ettiklerinde çok az hasar alırlar fakat ruhları patlatmazlar. Süresi bittiğinde kalan bütün Ruhlar patlar.


Overcharge

Io, saniye başına sağlık ve mana feda ederek fazladan saldırı hızı ve hasar azaltma kazanır. Eğer Io bir dost birime bağlı ise, o birim de bonusları elde eder.


Relocate

Kendini ve herhangi bir bağlı dost birimi herhangi bir konuma ışınlar. Büyü sona erdikten sonra sen ve sana bağlı herhangi bir dost birim asıl konuma geri döner.


Spirits In

Ruhları yakınına çağırır. Açılıp kapanabilir.


Spirits Out

Ruhları senden uzaklaştırır. Açılıp kapanabilir.BİYOGRAFİ

Io, her yerdedir ve her şeydedir. Düşmanları tarafından yüce muhrip diye suçlanan, alimlerin kutsal gözün pırıltısı diye taptıkları Io; varlığının en ufak parçasının her hangi bir vakitte fizikî varoluşa geçişiyle tüm düzlemleri tek seferde kaplar. Tıpkı yüce ikiz süvari Karanlık ve Aydınlık gibi geçmişi asırlarda kaybolmuş kadim bir seyyah olan Io, evrenin zamandan daha eski Temel güçlerinden birisidir; fâni anlayıştan uzak boyutlardan gelen bir gezgindir. Io maddenin içerisindeki çekici ve itici güçlerin toplamından, parçacıkları bir arada tutan yükün duyarlı bir alâmetinden başka bir şey değildir. O, bu güçlerin sadece kontrol edilen bükülmelerinde var olduğundan Io’nun mevcûdiyeti fizikî düzlemde hissedilebilir. İyiliksever, işbirlikçi Io müttefiklerinin kuvveti artsın diye gücünü diğerlerine bağlar. Gerekçeleri anlaşılmaz, gücü tasavvur edilemez olan Io evrenin gizemlerinin mükemmel tabiri fizikî düzlemin içinde hareket eder. 
Cevap bulunamadı.