alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
118
JUGGERNAUT
Sergen B.
12 Mart 2015 13:15

Yakın Dövüşçü - Sırtlayıcı - İttirici

GENEL BAKIŞ

14 + 1.40
26 + 2.40
20 + 1.90
24 - 28
305
3.64

Blade Fury

Juggernaut'un çevresinde yıkıcı bir kılıç fırtınası yaratır. Fırtına sayesinde Juggernaut'a büyü işlemez ve çevresindeki düşman birimler hasar alır. 5 saniye sürer.


Healing Ward

Çevresindeki dost kahramanları maksimum sağlık puanı üzerinden iyileştiren bir Healing Ward yaratır. Healing Ward yaratıldıktan sonra 450 hareket hızına sahip olur ve taşınabilir. 25 saniye sürer.


Blade Dance

Juggernaut'a her saldırıda çifte hasar verme şansı verir.


Omnislash

Juggernaut hedef düşmana doğru sıçrayarak saldırır ve yakındaki düşman birimlerini keser, her kesik 200-225 arası hasar verir. Juggernaut bu süre içinde dokunulmaz olur. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.BİYOGRAFİ

Kimse Juggernaut Yurnero'nun maskesinin altındaki gerçek yüzü şimdiye kadar görmedi. Bir yüze sahip olup olmadığı dahi tartışmalıdır. Yurnero, yozlaşmış bir efendiye başkaldırdığı için Maskeler Adası'ndan sürüldü. Bu ceza, aslında onun hayatını kurtardı çünkü ada daha sonra bir intikam büyüsü ile geceleyin dalgalar altında kayboldu. Adanın ayin ve kılıç ustalığından oluşan Juggernaut geleneğini sürdürebilecek tek kişi olarak o hayatta kaldı. Sanatının son temsilcisi olan Yurnero'nun kendine güveninin ve cesaretinin kaynağı, onun sonsuz çalışma ve alıştırma azmi. Yaratıcı kılıç tekniği, hiçbir zaman kendine meydan okumaktan vazgeçmediğinin kanıtı. Dürtüleri, hâlâ yüz ifadesi kadar anlaşılmaz. Her şeyini iki kez kaybetmiş bir kahraman olmasına rağmen, galibiyet kaçınılmaz bir sonuçmuş gibi savaşır. 
Cevap bulunamadı.