alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
262
Kahraman Tavsiyeleri
Sergen B.
12 Haziran 2015 17:12

1- Mortred Hero - Phantom Assassin Çok kolay Skilleri var. Sadece 1 ile 2 aktif skill. Birisi Slow diğeri ise Blink.

2- Zeus Hero - Zeus Bütün aktif olan Skilleri Damage vermek için. Anlaşılması zor bir şey yok. 

3- Venomancer Hero - Venomancer Bu hero da yeni başlayanlar hep 1. ve 2. Skillere verirler. Fakat oyunu ileri düzey oynayanlar 1 ve 3 verirler. 3. Skill çok vurmaz fakat az mana istediğinden ve Cooldown'u az olduğundan kısa sürede çok kez kullanılabilir. Sayıları arttıkça ortaya çıkan Damage'de arttığı için kuleleri yok ederken çok işinize yarayabilir. Ayrıca rakip Creep'leri tutmakta da oldukça başarılıdırlar. Not: Ultisi öldürmez. Canını maksimum 1'e kadar indirir. Yani can eritmek için kullanılır.

4-Razor Hero - Razor 1.Skill malum zaten. 2. Skill'i kullanmayı öğrenirsen çok işine yarayacaktır. Özellikle 1 vs 1 'lerde fazlasıyla işine yararlar.

5-Sniper Hero - Sniper Hero'nun Range'si diğerlerine göre çok daha fazladır. Uzaktan bitiriliciğini konuşturur. Ultisi ile tam bir baş belası haline gelebilir. Attack Speed kasarsanız 2. Skili ile rakibe nefes aldırmazsınız. Ne kadar çok Attack Speed o kadar çok mini stun demektir.

6- Vengeful Spirit Hero - Vengeful Spirit Bu hero için anlatılacak fazla bir şey yok. 2. Skill armor kırar. Bu skili hafife almayın :)Ultisini akıllıca kullanırsanız rakibi bunaltabilirsiniz.

7- Riki (r2) Hero - Riki Oyunun en güçlü herolarından biri.. Ultisi sizi tamamen görünmez yapar süresiz. 1.Skili hem sis altındakilerin Skillerini kapatır hemde Miss vurmalarını sağlar. 3.Skili arkadan vurduğunuzda daha çok hasar vermenizi sağlar ki bu oyun sonu çok işinize yarar.

8- Bone Fletcher (Clinkz) Hero - Clinkz Kastığı zaman can yakan ve rakibi bunaltan bir herodur. 2. Skili yüzünden Mana ihtiyacı çoktur. 3.Skili sayesinde Push yapmanız kolaylaşır ve rakibi yakalamanız kolaylaşır.

9. ve en önemli Hero : HUSKAR Hero - Huskar
Bu hero'yu çok sık oynamalısın bence. Bu Hero sana Dota'yı öğretecektir. Neden dersen eğer; Bu heronun 3. Skili canı azaldıkça ona Damage ve Attack Speed verir. Siz bu Hero'ya Life Steal kasarsanız ölümsüz olabilir. İşte burada oyunu öğreneceksiniz. Normal de Dota'da nerede kaçacağını, nerede saldıracağını kestirebilmek zordur. Bu Hero size 3. Skili sayesinde bunu öğretecektir.

Cevap bulunamadı.