alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
121
KAHRAMAN YAPILANDIRMA REHBERİ
Sergen B.
30 Mart 2015 16:05
S: Kahraman Yapısı nedir?
Kahraman Yapıları, oyuncuların belli bir kahraman hakkında bilgi almaları için yapılan rehberlerdir. Yapılar, hangi yeteneğin seviyesini ne zaman yükselteceğini ve hangi eşyaların kahraman için en iyi olduğunu gösteren oldukça faydalı tavsiyeleri içerirler. Yapılar, aynı zamanda stratejiler, taktikler ve yapıyı yazanın paylaşmak da yararlı gördüğü ipuçlarını da içerirler.
S: Steam Rehberi ve Kahraman Yapısı arasındaki fark nedir?
Steam Rehberleri, Dota 2 oyununu da içeren her türlü Steam oyununu, oyuncuların derin bir bilgi almasını sağlamak amacıyla paylaşılan Steam Topluluğunun bir özelliğidir. Kahraman Yapıları, Dota 2 oyununa özeldir ve oyun sırasında bir kahramanla en iyi nasıl oynayabileceğinize dair size talimatlar vererek yardımcı olur. Kahraman Yapıları, Rehberlerde bağlantı olarak verilebilir.
S: Kahraman Yapılarını nasıl yaratabilirim?
Buradan Dota2.com girişi yapın.Ardından otomatik olarak sizin Kahraman Yapı sayfanıza gideceksiniz. Burada Kahraman Yapıları yaratabilir ya da varolanları düzenleyebilirsiniz. Tüm yapılar direkt olarak Steam Cloud'unuza kaydedilecek.
S: Kahraman Yapılarını nasıl kullanabilirim?

Steam Topluluğunda yarattığınız ya da abone olduğunuz bir Kahraman Yapısını kullanmak için, bir oyuna katılın ve ekranın sol üstünde bulunan "Kahraman Yapı Paneli"ne tıklayın. Buradan oynamakta olduğunuz kahramanın varsayılan yapısını, kendi yarattığınız yapıları, Steam Topluluğunda abone olduğunuz yapıları ve diğer oyuncuların abone olduğu en iyi Yapıları görebilirsiniz.
S: Kahraman Yapımı diğerleriyle paylaşabilir miyim?
Lütfen paylaşın! Dota2.com adresindeki Kahraman Yapısı menüsünde yer alan 'Steam Topluluğuyla Paylaş' seçeneğini kullanın. Özel olarak yayınlama seçeneğini kullanarak sadece kendiniz rehberi görebilir ya da sadece arkadaşlarınızla veya tüm dünyayla paylaşabilirsiniz. Bir Kahraman Yapısı, yayınladığınızda Steam Topluluğuna görünür olacaktır, yani diğer kullanıcılar bu yapıya abone olabilir, yorum yapabilir, oy verebilir ve hatta favori listelerine alabilirler. Bilgilerinizi sınamak için herkesin fikrini almaktan daha güzel bir yol var mıdır?
Cevap bulunamadı.