alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
88
KEEPER OF THE LIGHT
Sergen B.
12 Mart 2015 14:40

Menzilli - Ani Hasar - Destek - Kulvar Desteği

GENEL BAKIŞ

22 + 2.80
15 + 1.60
14 + 1.80
18 - 32
315
1.1

Illuminate

Işık enerjisinden bir küre oluşturup yönlendirir, yönlendirme uzadıkça güç toplar. Bir kere salındı mı, küre bir hat üzerinde hasar verip görüş alanı sağlar. Yönlendirme uzadıkça verilen hasar da artar. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir. Gündüz hasarın 75%'i kadar dost birimlere sağlık verir.


Mana Leak

Düşmanın büyüsel özünü zayıflatır, hareket ettikçe mana kaybetmelerine sebep olur. Eğer düşman tüm manasını kaybederse sersemler.


Chakra Magic

Hedefteki birimin manasını yeniler.


Recall

Kısa bir gecikmeden sonra seçilmiş olan dost kahramanı bulunduğun noktaya ışınlar. Seçilmiş dost kahraman bu zaman dilimi içinde oyuncu bazlı herhangi bir hasar alırsa, yetenek yarıda kesilmiş olur.


Blinding Light

Hedeflenmiş alan üzerinde kör edici bir ışık parıldar, alandaki karakterleri geri teptirir ve körleştirir, saldırılarının ıskalanmasına neden olur.


Spirit Form

Ezalor geçici olarak aydınlanmış bir bedene dönüşüp çeşitli yetenekler kazanır. Illuminate artık yeni bir ruh tarafından yönlendirilir; Blinding Light ve Recall yeteneklerini kazanır. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.


Release Illuminate

Yönlendirmeyi erken sonlandır.


Illuminate

Işık enerjisinden bir küre oluşturup yönlendirir, yönlendirme uzadıkça güç toplar. Bir kere salındı mı, küre bir hat üzerinde hasar verip görüş alanı sağlar. Yönlendirme uzadıkça verilen hasar da artar. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir. Gündüz hasarın 75%'i kadar dost birimlere sağlık verir.BİYOGRAFİ

Kır Atını Koşturan, Sonsuz Güneş Parıltısı, Işığın Koruyucusu. Ezalor kadim güçlerle bağlı olduğu iptidai ahengin aleminden uzun süre önce kaçmayı başardı. Işık saçan asasının ucunda bahşedilen hediyesini taşıyan, her zaman kaosun bir adım önünde olan evrenin şafağında büyüyen hassas güç artık tüm alemlerde birden atını koşturuyor. Atını zorlukla dizginleyen yaşlı ve titrek görünümünün altında olağanüstü gerçekler yatıyor. Kaosun ve karanlığın güçleri ile karşı karşıya geldiğinde iptidai ışığı patlarcasına ortaya çıkarak tüm gücünü açığa çıkarcak, kendisinin hafife alınamaz gücünün yeniden görülmesini sağlayacaktır. 
Cevap bulunamadı.