alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
79
KUNKKA
Sergen B.
12 Mart 2015 13:12

Yakın Dövüşçü - Engelleyici - Tetikleyici - Sırtlayıcı - Dayanıklı

GENEL BAKIŞ

18 + 1.50
14 + 1.30
24 + 3.00
26 - 36
300
1.96

Torrent

Yükselen bir girdap çağırır, çağırdıktan kısa bir süre sonra düşmanları gökyüzüne savurur, sersemletir, hasar verir ve hareket hızlarını azaltır.


Tidebringer

Kunkka'nın efsanevi kılıcı hasar artışı sağlar ve bir vuruşla büyük bir alana hasar saçar.


X Marks the Spot

Dost veya düşman bir kahramanı hedefler, konumunu X ile işaretler ve birkaç saniye sonra o konuma döndürür. Kunkka dönüşü bu süre içinde istediği zaman tetikleyebilir. Dost kahramanlar üzerinde 2 katı uzunluğunda sürer


Ghostship

Savaşın içinden parçalanmak üzere olan ruhani bir gemi çağırır, enkaz içinde yakalanan düşman birimlere hasar verip sersemletir. Ghostship tarafından dokunulmuş dost kahramanlar Admiral'in Rom'undan bir yudum alarak savaşta fazladan hareket hızı özelliği kazanıp alınan hasara 50% yavaş tepki verirler.


Return

İşaretlenen kahramanı X'e döndürür.BİYOGRAFİ

Muhteşem Kladonya Donanması'nın Amiral'i olan Kunkka; Katarakt iblislerinin birlik oluşturarak halkına karşı zülum yapması ile beraber, vatanının adalarını korumakla görevlendirildi. Yıllarca süren saldırılar, şiddeti ve yıkımı sürekli artan savaşların ardından, İblis Donanması tüm zebani gemilerini Trembling Adası'na doğru gönderdi. Çaresiz kalan Kladonya büyücüleri, atalarının ruhlarınının son kalan donanmalarını korumasını umarak çok büyük bir ritüeli uygulamaya başladılar. Ancak iblislere karşı bu hareket, zaten aleyhlerine akmakta olan akıntıyı durdurmaya yetmedi. İblislerin, Kladonya gemilerini bir bir yok etmelerini seyreden Kunkka, atalarından kalan büyüsü ile zebanilerin gemilerine sürekli hasar vererek teselli bulmaya çalıştı. Ancak savaşın zirve yaptığı noktada; iblisler ile, insanların ve ölü ruhların bu amansız çarpışması, bir şeyi, derinlerde uyuyan çok eski bir şeyi, uyandırdı. Dalgalar, son kalan gemilerin etrafında yükselen kuleler gibi püskürdü ve Dokungaçlı Maelrawn savaşın ortasında beliriverdi. Dokungaçları ile, ister iblis yapımı olsun ister insan yapımı, tüm gemileri sallandırdı, deniz sularını vahşice dövdü ve rüzgarı kaotik bir öfkeyle estirdi. O vahşi fırtınanın ortasında ne oldu? Bunu bugün kimse söyleyemez. Dalgalar tekrar durulduğunda Katarakt iblisleri eski güçlerinden yoksun bir şekilde, sonsuzluğa doğru geri kaçtı. Koca donanmasından arta kalan ve son saniyelerindeki yok oluşunu tekrar tekrar yaşayan tek geminin amirali olarak kalan Kunkka'nın ölüp ölmediği ise bir muamma olarak kaldı. Maelrawn'ı savaşa çağıran Tidehunter bile Kunkka'nın kaderini kesin olarak bilmemektedir. 
Cevap bulunamadı.