alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
101
LESHRAC
Sergen B.
12 Mart 2015 15:39

Menzilli - Ani Hasar - İttirici - Engelleyici - Destek

GENEL BAKIŞ

26 + 3.00
23 + 1.70
16 + 1.50
19 - 23
315
3.22

Split Earth

Düşmanların bastığı toprağı parçalar. Hasar verir ve kısa bir süre sersemletir.


Diabolic Edict

Leshrac'ın çevresindeki bölgeyi, düşman birimlere ve binalara fiziksel hasar veren büyülü bir bombardımana tutar. Etrafta ne kadar az birim varsa o birimler o kadar fazla hasar alır. Kulelere 40% daha fazla hasar verir. 10 saniye sürer.


Lightning Storm

Düşman birimine hasar veren ve çevredeki birimlere geçen bir yıldırım fırtınası yaratır. Çarpılan düşmanlar 0.75 saniye boyunda 75% yavaşlatılır.


Pulse Nova

Leshrac'ın çevresinde, saniyede bir olmak üzere, enerji dalgaları oluşturur. Bu dalgalar düşmanlara hasar verir. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.BİYOGRAFİ

Tormented Soul Leshrac, doğanın kalbinden koparılmış, yarısı bir varlık düzleminde yarısı başka bir düzlemde olan bir yaratıktır. Keskin zekâsı öylesine güçlüdür ki; yaradılışın kalbindeki ızdırap verici dehşeti asla aklından çıkaramaz. Bir zamanlar varoluşun anlamını çözmüş bir filozof olarak, lanetli Kronoptik Kristallerle doğanın derinliklerini araştırmış ve orada karşılaştığı gerçekler tarafından sonsuza kadar değiştirilmiştir. Şimdi, aydınlanmanın en karanlık derinlikleri sadece onun kibirinin düzensiz parlamalarıyla aydınlanmaktadır. Diğer temel karakterler gibi o da doğanın bir parçasıdır, fakat onun durumdaki doğa korkunç ve vahşidir. Bir tek o, gerçeğin şeytani yüzünü görebilir, fakat kendisi için özel bir ödül barındırdığını sanan yardımseverler için işe yaramaz biridir.

Cevap bulunamadı.