alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
87
LICH
Sergen B.
12 Mart 2015 15:00

Menzilli - Destek - Kulvar Desteği - Ani Hasar

GENEL BAKIŞ

18 + 3.25
15 + 2.00
18 + 1.55
24 - 33
315
1.1

Frost Blast

Düşman birimini ve çevresini hasar veren bir buzla kaplar; alandakilere de hasar verir, alandakilerin hareket ve saldırı hızını azaltır. En fazla hasarı ana hedef alır.


Ice Armor

Hedef dost birim veya yapının etrafında bir kalkan oluşturur, ona zırh verir ve saldıran birimleri yavaşlatır. 40 saniye sürer.


Sacrifice

Dost bir yaratığı kurban eder ve yaratığın mevcut sağlık puanı kadar Lich'e mana kazandırır. Hem dost hem düşmanlara deneyim puanı kazandırır.


Chain Frost

10 kere seken buzdan bir küre meydana getirir, düşman birimlerini yavaşlatır ve onlara hasar verir. İlk hedef kısa süreliğine sersemler. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.BİYOGRAFİ

Buz büyücüsü Ethreain, hayattayken buzun yıkıcı gücünü kullanarak krallıkları dize getirmişti. Boyun eğdirdiği herkes ve çaresiz kalan birkaç büyücü bir yerden sonra ona pusu kuracak kadar cesaretlendiler. Onu sonsuza kadar hapsetmeye yetecek kadar efsunlu ip ile büyücüyü kocaman bir taşa bağlayıp dipsizliğiyle ünlü bir çukura attılar. Dipsiz değildi... Sadece bir yıl düşen büyücü, yeryüzüne çıkmakta olan bir kaya parçasına indi ve yer büyücüsü Anhil, Black Pool'un sonsuzluğunu tespit etmeyi düşünene kadar dinlendi. Ölüydü fakat çürümüyordu. Anhil'in tutunma ipleri boğulan büyücünün iplerine dolanarak Anhil için büyük bir sürprize sebep oldu. "Çukurun dipsizliğini ona sorabilirim." diye düşündü Anhil, bu düşünceyle de ölüyü diriltmek için bağlarını çözdü. Ethreain'in düşmanlarının torunları bile öldüğü için Anhil'i bu yaptığının ne kadar salakça olduğunu anlatacak tek bir kişi bile yoktu. Yaptığının bedelini, Lich tarafından anında yok edilerek öğrendi. 
Cevap bulunamadı.