alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
116
LIFESTEALER
Sergen B.
12 Mart 2015 15:06

Yakın Dövüşçü - Sırtlayıcı - Dayanıklı - Ormancı - Kaçış

GENEL BAKIŞ

15 + 1.75
18 + 1.90
25 + 2.40
32 - 42
315
1.52

Rage

Delicesine bir öfkeyle saldırarak, Büyü Bağışıklığı, büyü hasarına %100 dayanıklılık ve saldırı hızı kazan.


Feast

Saldıran düşmanın o anki sağlık puanının bir kısmını yeniler ve aynı miktarı saldırı başına hasar olarak verir.


Open Wounds

Lifestealer bir düşman birimini yaralayarak yürüme hızını yavaşlatır ve büyü hasarı dahil verilen hasarın bir kısmının sağlıklarını doldurmasını, dostlarının kurbanın yaşam enerjisiniyle ziyafet çekmelerini sağlar. Kurban, yürüme hızını zamanla geri kazanır.


Infest

Lifestealer hedef aldığı birimin vücuduna girerek, farkedilemez olur. Daha sonra ana gövdeden patlayabilir, çevresindeki bütün düşman birimlere hasar verir. Eğer bu vücuduna girilen birim bir düşman ya da tarafsız bir yaratıksa, birimin haraket ve saldırma yeteneğini kontrol edebilir ve birim tüketildiğinde Lifestealer yaratığın mevcut sağlığına eşit olarak sağlık kazanır. Düşman kahramanlarının üzerinde çalışmaz.


Kontrol

Lifestealer ev sahibi bedenin sinir sisteminin kontrolünü ele geçirir, ona içerden, hareket ve saldırma emirleri için izin verir. Kontrol edilen birimler Lifestealer'ın hareket hızını paylaşır. Kahramanlar üzerinde kullanılamaz.


Consume

Lifestealer ev sahibi bedeni içerden dışarıya yiyip bitirir, içinden patlar.BİYOGRAFİ

Devarque zindanlarında, kinci bir büyücü zincirlenmiş yatıyor, kaçış planları yapıyordu. Hücresini N'aix ismiyle bilinen, anlamsız sesler çıkaran bir yaratıkla paylaşıyordu. N'aix, Vile Konseyi tarafından hırsızlık ve dolandırıcılık için verilen bu hükmün olabildiğince cezalandırıcı olması için uzun bir ömürle lanetlenmiş bir hırsızdı. Yıllar içinde zincirleri ile birlikte akıl sağlığı da aşınmıştı. N'aix'in aklında eski hayatıyla ilgili hiçbir hatıra kalmamıştı ve artık kaçma hayalleri kurmuyordu. Büyücü onu planları için mükemmel bir kanal olarak görerek bir istila büyüsü yaptı ve yaşam gücünü N'aix'in vücuduna yönlendirdi. Onu şiddet çılgınlığı içinde kendisini kurban etmeye zorlarken kendi vücuduna dönerek göze çarpmadan süzülmeyi amaçlıyordu. Bunun yerine büyücü, kendi zihnini öylesine güçlü bir delilik girdabına yakalanmış buldu ki, planlarını yok edip iradesini ortadan kaldırdı. N'aix, içine giren canlılığın etkisiyle bilinci yerine gelerek sarsıldı ve delilik kabusundan uyanarak kafasının içini dolduran ve tek bir düşünceye sahip o bedensiz sese uydu: kaçmak. İşte o anda Lifestealer doğdu. Yaratık, zihnini gardiyan ve askerlere yönlendirerek onları kilitleri açmaya ve kendi arkadaşlarını keserek öldürmeye zorlayıp özgürlüğe giden engelsiz bir yol açarken bir yandan da onların yaşamlarıyla beslendi. Lifestealer, kırılmış zincirleri kimsenin onu zaptedemeyeceğinin göstergesi olarak hâlâ üzerinde taşır, ama kendi içinde tutsak kalmıştır. Tek bir formda yaşayan iki zihin: şeytani kurnazlıktaki isimsiz bir yaratık ve sözlerine itaat eder gibi görünen bir efendi. 
Cevap bulunamadı.