alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
95
LIFESTEALER GENEL BAKIŞ
Sergen B.
25 Mart 2015 13:34

GENEL BAKIŞ

15 + 1.75
18 + 1.90
25 + 2.40
32 - 42
315
1.52

Rage

Delicesine bir öfkeyle saldırarak, Büyü Bağışıklığı, büyü hasarına %100 dayanıklılık ve saldırı hızı kazan.


Feast

Saldıran düşmanın o anki sağlık puanının bir kısmını yeniler ve aynı miktarı saldırı başına hasar olarak verir.


Open Wounds

Lifestealer bir düşman birimini yaralayarak yürüme hızını yavaşlatır ve büyü hasarı dahil verilen hasarın bir kısmının sağlıklarını doldurmasını, dostlarının kurbanın yaşam enerjisiniyle ziyafet çekmelerini sağlar. Kurban, yürüme hızını zamanla geri kazanır.


Infest

Lifestealer hedef aldığı birimin vücuduna girerek, farkedilemez olur. Daha sonra ana gövdeden patlayabilir, çevresindeki bütün düşman birimlere hasar verir. Eğer bu vücuduna girilen birim bir düşman ya da tarafsız bir yaratıksa, birimin haraket ve saldırma yeteneğini kontrol edebilir ve birim tüketildiğinde Lifestealer yaratığın mevcut sağlığına eşit olarak sağlık kazanır. Düşman kahramanlarının üzerinde çalışmaz.


Kontrol

Lifestealer ev sahibi bedenin sinir sisteminin kontrolünü ele geçirir, ona içerden, hareket ve saldırma emirleri için izin verir. Kontrol edilen birimler Lifestealer'ın hareket hızını paylaşır. Kahramanlar üzerinde kullanılamaz.


Consume

Lifestealer ev sahibi bedeni içerden dışarıya yiyip bitirir, içinden patlar.

Cevap bulunamadı.