alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
105
LONE DRUID
Sergen B.
12 Mart 2015 14:16

Menzilli - Sırtlayıcı - Dayanıklı - İttirici - Ormancı

GENEL BAKIŞ

13 + 1.40
24 + 2.70
17 + 2.10
22 - 26
325
3.36

Summon Spirit Bear

Yoldaş olarak güçlü ve eşya taşıyabilen bir Spirit Bear çağırır. Ayı, Lone Druid'den 1100 birim uzaklaşırsa saldırı özelliğini kaybeder. Eğer Ayı ölürse, Lone Druid maksimum canının 10%'u kadar geri tepme hasarı alır. Ayı, seviyesi arttıkça Return, Entangling Claws ve Demolish yeteneklerini öğrenir. Spirit Bear özelliklerden yararlanamaz.


Rabid

Lone Druid ve Spirit Bear'ın saldırı ve hareket hızını arttırır.


Synergy

Lone Druid'in Spirit Bear'i ve kendisiyle sinerjisini arttırır, özellikleri ve yetenekleri yükseltir.


Battle Cry

Lone Druid ve Lone Druid'in kontrolü altındaki yakındaki birimlere saldırı hasarı ve zırh ekler.


Gerçek Form

Lone Druid öfkeli bir ayıya dönüşmeyi öğrenir, menzilli saldırı avantajını ve hızının birazını kaybeder ama yakın dövüş gücü ve Battle Cry yeteneği kazanır. Druid ve ayı formu arasında istediği zaman geçiş yapabilir.


Druid Form

Druid formuna geri dön.BİYOGRAFİ

İlk çağların ilk medeniyetlerinden bile daha evvel, başkalaşıcı ayı kabilesi var olmuştur. Bilge olmalarının yanı sıra, kendilerini doğal yaşam düzenini korumaya adamışlardır. Doğanın temel güçleri bunu görmüş ve ayı kabilesini yüceltmişlerdir. Bilge ve yaşlı Sylla, kabile hakimi ve kahini soydaşları için öne atılmış ve Tohum ona şu sözleri fısıldamıştır: 'Tüm dünyalar karardığında, tüm medeniyetler bu toprakları terk ettiğinde, dünya uçsuz bucaksız çöller ile harap edildiğinde, bu Tohum'u ek. Tohumun ona olan güvenini kazanan Sylla, üzerinden büyük bir yükün ve rehavetin kalktığını hissetti. Engin bir bilgi dağarcığı zihnine nüfuz etti. Kendi gerçekliğini kontrol edebilir ve konsantrasyonla fiziksel şeklini başkalaştırabilir hale geldi. Kurnaz fısıltıların ve zalim kulakların Tohum'un sözlerinin başka kabililere de ulaştırmasıyla, Ayı kabilesine karşı korkunç savaşlar başlamış oldu. Atasından yadigar memleketi kül olan Sylla, üzerinde ki bu ağır yükle uzaklaşarak hoyrat diyarlara kaçmayı başardı. Asırlar geçti, geçen zaman ayı kabilesi efsanesinin, Sylla ve Tohum'un, yükselen muhteşem medeniyetlerinin dimağlardan çıkmasına, ayı kabilesinin yükselişinin ve uyanışının unutulmasına sebep oldu. Bir milenyum boyunca, Sylla ilahlarından gelecek bir sözü bekledi, sürgün topraklarda herşeyin nihayete varmasını, kutsal yükümlülüğünü ve varoluş amacını tehdit edebilecek her türlü güçlere karşı savaşmaya hazır olarak beklemeye devam edecekti. 
Cevap bulunamadı.