alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
102
LUNA
Sergen B.
12 Mart 2015 13:56

Menzilli - Sırtlayıcı - Ani Hasar

GENEL BAKIŞ

16 + 1.85
18 + 2.80
15 + 1.90
26 - 32
330
2.52

Lucent Beam

Luna, yoğun bir ay ışığını hedefine yönelterek sersemlemesini ve hasar almasını sağlar.


Moon Glaive

Luna'nın Glaive saldırılarının, saldırılan birimin etrafındaki düşmanlara sekmesini sağlar. Her sekme daha az hasar verir.


Lunar Blessing

Yakındaki dostlarının fazladan hasar vermelerini ve ay ışığının yardımıyla geceleri daha iyi görmelerini sağlar.


Eclipse

Luna'yı takip eden ve Lucent Beam'in mevcut seviyesine göre birimlere vuran bir tutulma yaratır. Tek bir hedefe ancak sınırlı sayıda vurulabilir. Tek tek atılan Lucent Beamlerin aksine, Eclipse sersemletmez. Eclipse, gündüzü 10 saniyeliğine geceye çevirir. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.BİYOGRAFİ

Nasıl bu hale düşmüştü? Bir zamanlar Ovaların Kırbacı, insanların ve yaratıkların lideriydi ve gücünün yettiği her yerde dehşet saçardı. Şimdi evinden uzaklarda, açlıktan ve aylarca dolanmaktan yarı yarıya aklını yitirmiş bir haldeydi, ordusu uzun zaman önce ölmüş ya da daha beterine dönüşmüştü. Kadim bir ormanın kıyısında durduğu sırada, bir çift parlak göz onu yaşlı bir ağacın dalından gözetliyordu. Güzel ve ölümcül bir şey, günün son ışıkları da solarken yemek aramaktaydı. Yaratık, ses çıkarmaksızın arkasını döndü ve sıvıştı. Öfke tüm benliğini kaplamıştı. Pas tutmuş bir hançeri kaptığı gibi yitik şanının ufak bir parçasını geri kazanmaya kararlı bir biçimde peşine düştü. Ne var ki avının ele geçmeye niyeti yoktu. Yaratığı üç defa kayaların ve ağaçların arasında kıstırdı ve üç defasında da üstüne atladığında yalnızca ormanın derinliklerinde kaybolan gölgesini görebildi. Yine de dolunay tüm parlaklığıyla etrafı aydınlatıyordu ve yaratığın izini sürmek kolaydı. Yüksek bir tepenin üstündeki açıklığa vardığında yaratığın heybetli, vahşi sureti ortada oturmuş ihtiyatla beklemedeydi. Kadın hançerini ona doğru savurduğunda, yaratık şaha kalktı, kükredi ve üstüne atıldı. Ölüm, sonunda onu bu garip mekanda yakalamış gibi görünüyordu. Kıpırdamadan, huzurlu ve hazır olarak bekledi. Yıldırım gibi bir hareketle, yaratık hançeri elinden kapıp ormanda kayboldu. Ardından sessizlik. Kukuletalı siluetler yaklaştı. Saygıyla, Ay Tanrıçası Selemene'nin onu seçtiğini, ona yol gösterdiğini ve onu sınadığını açıkladılar. Farkında olmadan Karanlık Ay'ın, Nightsilver Ormanı savaşçılarının kutsal ayinine göğüs germişti. 

Ona iki seçenek sunuldu; ya Karanlık Ay'a katılacak ve kendini Selemene'nin hizmetine adayacak, ya da asla dönmemek üzere gidecekti. Tereddüt etmedi. Günahlarının bağışlanmasını kabul ederek kanlı geçmişini reddetti ve Karanlık Ay'ın korkunç Ay Süvarisi Luna olarak, Nightsilver Ormanı'nın amansız ve sadık bekçisi görevini üstlendi. 
Cevap bulunamadı.