alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
103
LUNA BİYOGRAFİ
Sergen B.
25 Mart 2015 18:20

BİYOGRAFİ

Nasıl bu hale düşmüştü? Bir zamanlar Ovaların Kırbacı, insanların ve yaratıkların lideriydi ve gücünün yettiği her yerde dehşet saçardı. Şimdi evinden uzaklarda, açlıktan ve aylarca dolanmaktan yarı yarıya aklını yitirmiş bir haldeydi, ordusu uzun zaman önce ölmüş ya da daha beterine dönüşmüştü. Kadim bir ormanın kıyısında durduğu sırada, bir çift parlak göz onu yaşlı bir ağacın dalından gözetliyordu. Güzel ve ölümcül bir şey, günün son ışıkları da solarken yemek aramaktaydı. Yaratık, ses çıkarmaksızın arkasını döndü ve sıvıştı. Öfke tüm benliğini kaplamıştı. Pas tutmuş bir hançeri kaptığı gibi yitik şanının ufak bir parçasını geri kazanmaya kararlı bir biçimde peşine düştü. Ne var ki avının ele geçmeye niyeti yoktu. Yaratığı üç defa kayaların ve ağaçların arasında kıstırdı ve üç defasında da üstüne atladığında yalnızca ormanın derinliklerinde kaybolan gölgesini görebildi. Yine de dolunay tüm parlaklığıyla etrafı aydınlatıyordu ve yaratığın izini sürmek kolaydı. Yüksek bir tepenin üstündeki açıklığa vardığında yaratığın heybetli, vahşi sureti ortada oturmuş ihtiyatla beklemedeydi. Kadın hançerini ona doğru savurduğunda, yaratık şaha kalktı, kükredi ve üstüne atıldı. Ölüm, sonunda onu bu garip mekanda yakalamış gibi görünüyordu. Kıpırdamadan, huzurlu ve hazır olarak bekledi. Yıldırım gibi bir hareketle, yaratık hançeri elinden kapıp ormanda kayboldu. Ardından sessizlik. Kukuletalı siluetler yaklaştı. Saygıyla, Ay Tanrıçası Selemene'nin onu seçtiğini, ona yol gösterdiğini ve onu sınadığını açıkladılar. Farkında olmadan Karanlık Ay'ın, Nightsilver Ormanı savaşçılarının kutsal ayinine göğüs germişti. 

Ona iki seçenek sunuldu; ya Karanlık Ay'a katılacak ve kendini Selemene'nin hizmetine adayacak, ya da asla dönmemek üzere gidecekti. Tereddüt etmedi. Günahlarının bağışlanmasını kabul ederek kanlı geçmişini reddetti ve Karanlık Ay'ın korkunç Ay Süvarisi Luna olarak, Nightsilver Ormanı'nın amansız ve sadık bekçisi görevini üstlendi.

İSTATISTIKLER

25
15
1
SEVİYE
1,681
940
435
SAĞLIK PUANI
1,045
545
208
MANA
131-137
83-89
44-50
HASAR
15
8
3
ZIRH
 
1800 / 800
GÖRÜŞ MESAFESİ
330
SALDIRI MENZİLİ
900
ATILAN CİSİM HIZI

Cevap bulunamadı.