alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
86
MEDUSA GENEL BAKIŞ
Sergen B.
25 Mart 2015 15:43

GENEL BAKIŞ

19 + 1.85
20 + 2.50
14 + 1.65
24 - 30
290
1.8

Split Shot

Medusa, atışlarını birkaç oka dönüştürür. Bu oklar, normal hasarına göre düşük seviyede hasar verirler. Diğer hedefler, özel saldırı etkilerinden (kritik saldırı gibi) ve Eşsiz Saldırı Eklentilerinden etkilenmezler.


Mystic Snake

Mystic snake, hedeften hedefe atlayan, hasar veren ve biraz mana çalan enerjiden oluşmuştur. Son hedefine ulaştıktıktan sonra Medusa'ya geri dönerek Medusayı mana ile doldurur. Yılan, her atlamada daha fazla hasar verir ve daha fazla mana çalar. Stone Gaze etkisi altında taşlaşmış birimlere saf hasar verir.


Mana Shield

Gelen hasarın 60%'ını Medusa'nın manası ile takas eden bir kalkan yaratır.


Stone Gaze

Medusa'ya bakan herhangi bir düşman biriminin hareket ve saldırı hızları yavaşlar. Medusa'ya Stone Gaze aktifken toplam 2 saniye bakan birim taşa dönüşür. Taşlaşmış birimler sersemler, büyü hasarına 100% direnç kazanır ve fazladan fiziksel hasar alırlar. Taşlaşan birim illüzyon ise anında ölür.

Cevap bulunamadı.