alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
114
MEEPO
Sergen B.
12 Mart 2015 15:33

Yakın Dövüşçü - Sırtlayıcı - Engelleyici - Tetikleyici

GENEL BAKIŞ

20 + 1.60
23 + 1.90
23 + 1.60
16 - 22
315
4.22

Earthbind

Hedef bölgeye, tüm düşman birimlerini bulundukları yere sabitleyen bir ağ atar. Earthbind, görünmezliği, ışınlanmayı önler ve büyüleri yarıda keser.


Poof

Meepo, toprağın mistik enerjilerini çağırarak, 1.5 saniyelik bir büyünün ardından, başlangıç ve varış yerine hasar vererek kendine veya bir başka Meepo'ya ışınlanabilir.


Geostrike

Meepo silahını büyüleyerek saniye başına hasar verir ve saldırılan birimin hareket hızını yavaşlatır. Farklı Meepoların Geostrike büyüleri istiflenir.


Divided We Stand

Meepo mükemmel olmayan, yarı otonom, onun gibi altın ve deneyim kazanan ve aynı yeteneklere sahip bir ikizini yaratır. Buna karşın kopyaları Meepo'nun giydiği botlar dışında hiçbir eşyayı taşıyamazlar. Bir kopya ölürse, hepsi ölür. Yeniden doğma hızını arttırır. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.BİYOGRAFİ

“Eğer bana sorarsan, hayat tamamıyla tandığını kişiler ve bulabileceklerinden ibarettir. Uçurumgölgesi Yıkıntıları'nda yaşıyorsan zor olan tek şey ise; yiyecek bir şey bulmaktır. Bu yüzden kemeri sıkman, dilenmen, gücünün sınırlarını iyi bilmen gerekir. Ordaki bir çok yaratık seni öldürebilir, bu yüzden zayıfları kapana kıstıracak ve senin güçlülerden sıyrılmanı sağlayacak bir yol bulman lazım. Diğer bir yandan, yıkıntıların kendi tarihi vardır ve bazıları için tarih çok şey ifade eder. Bütün bu kara büyüleri yaptıkları bir saray bulunurmuş burada. Kötü şeyler. Eğer ayinde canlı kalabilirsen, bir kristali tuzla buz eder ve ruhunu parçalara ayırırlarmış. Sanatta da iyilermiş! Heykeller ve benzeri şeylerde. Şunu da söyleyeyim sana: bazen bu eski parçalara şans eseri ayağın takılabilir. Bunlardan alabildiğince alıp şehirde sat, sonra al sana bir kaç haftalık yemeğin çıktı. Eğer şans gerçekten senden yanaysa, bir tane Uçurumgölgesi kristali bulursun. İyice yay haberi ve etrafa sor soruştur. Her zaman, bunlardan arayan bir kaçık ahmağı tanıyan birileri vardır. Eğer işler iyi gitmediyse, şehirde bulunduğunda bir Magusa sat. Bu şeyi çok seviyorlar. Yani, şey, herneyse, bu kristalleri taşırken dikkatli ol. Bir tanesinin sana değmesini istemezsin. Çok acıtıyor.”

Cevap bulunamadı.