alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
70
MEEPO GENEL BAKIŞ
Sergen B.
25 Mart 2015 15:07

GENEL BAKIŞ

20 + 1.60
23 + 1.90
23 + 1.60
16 - 22
315
4.22

Earthbind

Hedef bölgeye, tüm düşman birimlerini bulundukları yere sabitleyen bir ağ atar. Earthbind, görünmezliği, ışınlanmayı önler ve büyüleri yarıda keser.


Poof

Meepo, toprağın mistik enerjilerini çağırarak, 1.5 saniyelik bir büyünün ardından, başlangıç ve varış yerine hasar vererek kendine veya bir başka Meepo'ya ışınlanabilir.


Geostrike

Meepo silahını büyüleyerek saniye başına hasar verir ve saldırılan birimin hareket hızını yavaşlatır. Farklı Meepoların Geostrike büyüleri istiflenir.


Divided We Stand

Meepo mükemmel olmayan, yarı otonom, onun gibi altın ve deneyim kazanan ve aynı yeteneklere sahip bir ikizini yaratır. Buna karşın kopyaları Meepo'nun giydiği botlar dışında hiçbir eşyayı taşıyamazlar. Bir kopya ölürse, hepsi ölür. Yeniden doğma hızını arttırır. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.

Cevap bulunamadı.