alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
96
MIRANA
Sergen B.
12 Mart 2015 13:17

Menzilli - Sırtlayıcı - Ani Hasar - Engelleyici - Kaçış

GENEL BAKIŞ

17 + 1.65
20 + 2.75
17 + 1.85
18 - 29
300
1.8

Starstorm

Yakındaki düşman birimlere hasar vermek için bir göktaşı dalgası indirir. 175 menzildeki rastgele bir düşman birim, 75% hasarla ikinci bir isabet alır.


Sacred Arrow

Ölümcül hassaslık ile çarptığı ilk düşman birimi sersemleten ve büyük hasar yaratan bir ok fırlatır. Sersemletme süresi aralıkları 0.01 ile 5 saniye, fazladan hasar 140'e kadar eklenir, okun hedefine gittiği mesafeye bağlıdır.


Leap

Mirana savaşa doğru sıçrar, yırtıcı bir kükreyişle dost birimleri güçlendirir, saldırı ve hareket hızı kazanır. Hız artışı 10 saniye sürer.


Moonlight Shadow

Mirana'yı ve tüm dost kahramanları görünmez yapar. Eğer bir kahraman açığa çıkarsa, Moonlight Shadow'un süresi bitmediyse gözden kaybolma gecikmesinden sonra görünmezlik yenilenir. Susturma, birimlerin görünmez hale gelmesini önleyecektir.BİYOGRAFİ

Soylu bir aileden gelen, Güneş Tahtı'nın sıradaki varisi asil prenses Mirana, dünyevi mülkleri ve ünvanları kendini tamamen Ay Tanrıçası Selemene'nin hizmetine adadığında reddetmiştir. O vakitten beri Ay Prensesi olarak bilinen Mirana, kutsal Gecegümüşü Korusu'nu Tanrıça'nın gümüş sularında koruma altına aldığı kutsal nilüferi çalmaya cüret edenleri avlayarak gezmektedir. Devasa kedisinin üstünde özgüvenli, gururlu ve korkusuz bir biçimde ayın ve takımyıldızların hareketleriyle uyum içindedir. Ucu ay madeninin keskin parçaları ile bezeli oku, ışık oklarını atmak için ayın gücünü kullanmaktadır.

Cevap bulunamadı.