alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
77
MORPHLING
Sergen B.
12 Mart 2015 13:29

Menzilli - Sırtlayıcı - Kaçış - Tetikleyici - Ani Hasar

GENEL BAKIŞ

17 + 1.50
24 + 3.00
19 + 2.00
13 - 22
285
1.36

Waveform

Morphling sıvılaşır ve ileri doğru dalgalanır, yolundaki düşman birimlere hasar verir. Morphling, Waveform sırasında dokunulmaz olur.


Adaptive Strike

Düşmana bir su darbesiyle saldırır, hedefi sersemleterek hedefe ana hasarına Morphling'in çeviklik çarpanını ekleyerek hasar verir. Eğer Morphling'in çevikliği, kuvvetinden 50% fazlasıysa, maksimum hasar ve minimum sersemletme verir. Eğer kuvveti çevikliğinden 50% fazlaysa, maksimum sersemletme ve minimum hasar verir.


Morph (Çeviklik Kazanma)

Morphling form değiştirir, Kuvvet puanlarını Çeviklik puanlarına çevirir. Bu işlem geri çevrilebilir. Morph'un ileri seviyeleri değişim oranını arttırır. Pasif olarak fazladan Çeviklik verir.


Morph (Kuvvet Kazanma)

Morphling form değiştirir, Çeviklik puanlarını Kuvvet puanlarına çevirir. Morph'un ileri seviyeleri değişim oranını arttırır. Pasif olarak fazladan Kuvvet verir.


Replicate

Morphling, dost veya düşman herhangi bir kahramanın kopyasını çıkarır. Bu kopya, orijinal kahramanın hasarının %50'si kadar hasar verirken, gelen hasarın tümünü alır. Morphling, istediği zaman kopyanın yerini 150 mana karşılığında alabilir. Eğer Morphling ölürse, Kopya sona erer.


Morph Replicate

Morphling, yarattığı taklidin yerini anında alır.BİYOGRAFİ

Kuyrukluyıldız karanlık ebediyet süresince döndü dolandı. Uzak bir güneşin yerçekiminin merhametsiz tutuşuna köle kaldı ve bu karanlık yolcuğu onu değiştirdi. Efsanevi Vloy Savaşı'nın akşamında gökyüzünü yararak geceyi arkasında bıraktığı ışıkla aydınlattı, her iki ordu bunu kehanet olarak gördü. Donmuş küre göz açıp kapayıncaya kadar bir nehrin kıyısında çarpışan iki gücün altında eridi. Bu onu, Morphling'i, kaprisli ama rahatsız okyanusun dalgalarıyla bir bütün olan elemental gücü buz hapsinden kurtardı. Suya girmeye cesaret eden ilk generali içgüdüsel olarak öldürüp formunu alarak o da çatışmaya girdi. Rengarenk savaşçılar çatışırken o, savaş boyunca formdan forma girdi ve hepsinin özelliklerini aldı: bir savaşçı, okçu, süvari ve bineği. Son asker düşene kadar Morphling her rolü ustaca oynadı. Bu savaşın sonu onun için sadece bir başlangıçtı.

Cevap bulunamadı.