alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
93
MORPHLING GENEL BAKIŞ
Sergen B.
25 Mart 2015 11:30

GENEL BAKIŞ

17 + 1.50
24 + 3.00
19 + 2.00
13 - 22
285
1.36

Waveform

Morphling sıvılaşır ve ileri doğru dalgalanır, yolundaki düşman birimlere hasar verir. Morphling, Waveform sırasında dokunulmaz olur.


Adaptive Strike

Düşmana bir su darbesiyle saldırır, hedefi sersemleterek hedefe ana hasarına Morphling'in çeviklik çarpanını ekleyerek hasar verir. Eğer Morphling'in çevikliği, kuvvetinden 50% fazlasıysa, maksimum hasar ve minimum sersemletme verir. Eğer kuvveti çevikliğinden 50% fazlaysa, maksimum sersemletme ve minimum hasar verir.


Morph (Çeviklik Kazanma)

Morphling form değiştirir, Kuvvet puanlarını Çeviklik puanlarına çevirir. Bu işlem geri çevrilebilir. Morph'un ileri seviyeleri değişim oranını arttırır. Pasif olarak fazladan Çeviklik verir.


Morph (Kuvvet Kazanma)

Morphling form değiştirir, Çeviklik puanlarını Kuvvet puanlarına çevirir. Morph'un ileri seviyeleri değişim oranını arttırır. Pasif olarak fazladan Kuvvet verir.


Replicate

Morphling, dost veya düşman herhangi bir kahramanın kopyasını çıkarır. Bu kopya, orijinal kahramanın hasarının %50'si kadar hasar verirken, gelen hasarın tümünü alır. Morphling, istediği zaman kopyanın yerini 150 mana karşılığında alabilir. Eğer Morphling ölürse, Kopya sona erer.


Morph Replicate

Morphling, yarattığı taklidin yerini anında alır.


Cevap bulunamadı.