alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
90
NAGA SIREN
Sergen B.
12 Mart 2015 14:17

Yakın Dövüşçü - Sırtlayıcı - Engelleyici - İttirici - Kaçış

GENEL BAKIŞ

18 + 1.95
21 + 2.75
21 + 2.30
23 - 25
320
5.94

Mirror Image

Naga Siren'e ait ve onun kontrolünde olan üç suret yaratır.


Ensnare

Hedefi sekteye uğratıp onun hareket etmesini ve ışınlanmasını engelleyen bir tuzağa kıstırır.


Rip Tide

Naga Siren ve suretleri yakınlarında bulunan tüm birimlere hasar veren ve 8 saniyeliğine zırhlarını düşüren bir su dalgasıyla vurur.


Song of the Siren

Naga Siren'in büyü menzilindeki tüm düşmanlar ne hareket edebildikleri ne de saldırılabildikleri sihirli bir uykuya yatarlar. Siren'in şarkısını tekrar kullanmak süreyi erkenden bitirir.


Song of the Siren İptali

Tekrar hedef alınabilmeleri için uykudaki tüm düşman birimlerini serbest bırakır.BİYOGRAFİ

Her savaş öncesi yüksek mertebeli Slithereen Muhafızları tarafından tekrarlanan geleneksel bir adak töreni vardır: Hiçbir Slithereen başarısız olamaz. Gerçekte ise bu sözcükler, görevi için yetersiz kalan, emir verilmeyen bazıları için bir yemindir, dönülemez bir sözdür. Başarısız olursan Slithereen olmazsın. Bir zamanlar ırkının en saygın üyelerinden olan Slithice yoldaşlarından oluşan bir taburu en güçlü silahı olan ürpertici sesiyle yönetirdi. Böylesine güçlü, kıvrımlı ve yılansı olan Slithice ölümcül muhafızlarını derinde gezenleri ve batık şehirlerin zenginliklerini korumak üzere yönetti. Fakat son savaşta tanrıları Maelrawn tarafından takdir toplamak amacıyla saldıran yağmacı levianthlar tarafından geri püskürtüldüler. Uzun ve kanlı saldırının ardından, batık caddelerden cesetler temizlendiğinde hazineden tek bir mücevherli kadehin kaybolduğu görüldü. Yüz muhafızından sadece birkaçı hayattaydı fakat onların cesareti ve fedakarlıkları ortaya çıkan neticenin yanında bir hiç kalmıştı. Önemli olan hazine zaten kaybedilmişti. Onur kaybedilmişti. Böylece Naga Siren kovuldu ve çalınan kadehi bulmak üzere sürgün edildi. Altın hazineye ağırlığının yüzlerce katını ekleyebilecek olsa da çalınanı geri getirene kadar ayrı yaşamak üzere lanetlendi. Dünyadaki hiçbir hazine, değer olarak kaybettiği onura eşdeğer olamazdı. 
Cevap bulunamadı.