alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
112
NIGHT STALKER
Sergen B.
12 Mart 2015 15:07

Yakın Dövüşçü - Dayanıklı - Tetikleyici

GENEL BAKIŞ

16 + 1.60
18 + 2.25
23 + 2.80
38 - 42
295
5.52

Void

Hasar veren bir boşluk oluşturarak bir düşman birimin yavaşlamasını sağlar. Void ayrıca mini sersemletme yaşatır ve süreli yetenekleri durdurur. Yavaşlama etkisi geceleri daha uzun sürer.


Crippling Fear

Night Stalker hedef düşman kahramanı dehşete düşürerek saldırılarında ıskalamasına ve büyü yapamamasına neden olur. Etkisi geceleri daha uzun sürer.


Hunter in the Night

Night Stalker gece olduğunda havasını bulur ve hem hareket ederken hem de saldırırken daha hızlı davranır.


Darkness

Night Stalker güneşi karartır ve aniden karanlığı getirir. Böylece güçlerini tam olarak kullanabilir. Darkness aktif durumdayken düşman kahramanları, birimleri, gözleri ve binalarının görüşlerini 675'e düşürür. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.BİYOGRAFİ

Night Stalker Balanar söz konusu olduğunda geçmiş yoktur, sadece hikayeler vardır. Her ırkın ve her kültürün efsanelerinde gündoğumu ve güneş olmayan, sadece gecenin hakim olduğu ve gece yaratıklarının hüküm sürdüğü zamanlardan bahsedilir, tıpkı Night Stalker gibi yaratıkların yer aldığı. Denir ki güneşin doğduğu İlk Gün'de tüm gece yaratıkları yok olmuş; biri hariç. Kötülüğün beden bulduğu Balanar, duyduğu kinden zevk duyardı. Gece Terörü veya Karabasan aslında oydu; korkutabileceği gençler varolduğu sürece o onları korkuturdu. Bu onun zevk aldığı bir durumdu ve boş iş değildi. Tedbirsiz davrananları, savunmasız ve yoldan çıkmış olanları veya uyarılara kulak asmayanları izlerdi. Night Stalker, her çocuğun en kötü kabuslarının canlı kanıtıdır ve tamamen gerçektir. 
Cevap bulunamadı.