alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
100
NYX ASSASSIN
Sergen B.
12 Mart 2015 15:45

Yakın Dövüşçü - Engelleyici - Ani Hasar

GENEL BAKIŞ

18 + 2.10
19 + 2.20
18 + 2.00
30 - 34
300
3.66

Impale

Düz bir yol boyunca yeryüzüden kaya parçaları patlatır. Düşman birimler önce havaya fırlatılır, sonra sersemletilir, yere düştüklerinde de hasar alır.


Mana Burn

Düşmanın, Zekâ çarpanına eşit olarak manasını yakar ve yakılan manaya eşit olarak hasar verir.


Spiked Carapace

Aktifleştirildiğinde; Spiked Carapace, Nyx Assassin'e yöneltilen her kaynaktan tek seferlik hasarı iptal edip hasar verene yansıtır ve hasarın kaynağını sersemletir.


Vendetta

Nyx Assassin'in görünmez olmasını ve hız artışı kazanmasını sağlar. Nyx Assassin görünmezliği saldırarak bozarsa, saldırıya fazladan hasar eklenir.BİYOGRAFİ

Ultimyr Arşivi'nin diplerinde, çevrilemez büyü kitaplarının ve ortak cedde sahip ejderhaların sınıflandırılması tezlerinin arasına yerleştirilmiş kutsal bir böcekbilimsel merak kitabesi vardı. Alimler tarafından derlenmiş bu kitap, yedi diyarda eşine rastlanmayan eşsiz özelliklere sahip garip bir böcek türü olan bağnaz bokböceklerinden birinin telepatik yeteneklerinden bahsediyordu. Nyx Assassin, kolonisindeki çoğu grubun aksine türünün işçi kesiminin sahip olduğu isteksiz çalışma ve bir başkasına muhtaç olma metaformozunu yaşamıyordu. Onun yaşadığı Nyx'in faziletiyle taçlandırılmış özel bir değişimdi. O kraliçe tanrıçanın kendisinden yaratılmış birçokları içinden seçilmiş olandı. Kraliçenin karanlık kudretiyle sarmalanmış yuvasında hayatta kalanlar çok azdı ama o berrak bir zihin ve hançer gibi pençeleri ve keskin çenesiyle, çevresindeki zihinlerden kendini koruyan düşünceleriyle gün ışığına çıkmayı başardı. Tüm bağnaz boköcekleri içerisinde en yüksek mertebe için o seçildi. Nyx'in kutsamasıyla metamorfozunu tamamladı ve sadece tek bir ama tek bir amaç için ona kazandırılan özelliklerle yeniden doğdu : tanrıçasının adıyla öldürmek için. 
Cevap bulunamadı.