alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
84
OMNIKNIGHT
Sergen B.
12 Mart 2015 13:28

Yakın Dövüşçü - Dayanıklı - Kulvar Desteği - Destek

GENEL BAKIŞ

17 + 1.80
15 + 1.75
20 + 2.65
31 - 41
305
5.1

Purification

Bir dost birimi anında iyileştirir ve yakındaki tüm düşman birimlere hasar verir.


Repel

Hedef birimi ilahi bir koruma altına alarak büyüye bağışıklık ve 100% büyü hasarı direnci sağlar.


Degen Aura

Etrafında dolaşan düşman birimlerinin, büyüye bağışıklı olanlar dahil, hareket ve saldırı kabiliyetlerini sınırlar.


Guardian Angel

Omniknight bir Guardian Angel çağırarak yakındaki dost birimlere fiziksel hasara karşı bağışıklık kazandırır. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.



BİYOGRAFİ

Purist Thunderwrath, oldukça saygın, yaşlı şövalyelerden oluşan bir tarikatta silahtar olarak yetiştirilmiş inancına derinden bağlı, çetin ceviz ve hırpalanmış bir şövalyeydi. Tüm hayatını Her Şeyi Gören'e ve Her Şeyi Bilen'e adamıştı. Şövalyelerin uğraşları kutsaldı, gençliğin de verdiği tezcanlılık ve cesaretle görevini hiç sorgulamadan uzun süreler yerine getirdi. Fakat inanç mücadeleleri arasında zaman akıp geçtikçe, ataları bir bir vefat edip çamurlu yolların yanlarına gömüldükçe, kan kardeşleri, Her Şeyi Bilen'e boyun eğmeyen kafirler tarafından öldürüldükçe, bizzat kendi silahtarları pusularda can verdikçe, amansız vebanın ve kötü suların pençesinde kıvrandıkça ettiği yeminler ile bütün bu inanç mücadelesinin anlamını sorgulamaya başladı. Derin bir meditasyondan sonra orduyla yollarını ayırarak Emauracus'un mağaralarla delik deşik olmuş dağlarına doğru bir göçe başladı ve orada Her Şeyi Bilen'in rahiplerine meydan okudu. Daha önce hiçbir şövalye onları sorgulamamıştı ve bu yüzden onu kurban çukuruna atmaya çalıştılar ama Purist öylece hareketsiz durdu. Rakiplerini alaşağı ettikten sonra ilahi bir ışıkla parıldamaya başladı ve ona karşı çıkanlar gördüler ki Her Şeyi Bilen kendisini O'na göstermeye karar vermişti. Elder Hierophant onu haftalarca sürecek, bilgeliğin ve sezinin basit bir soyut örneğine benzeyen, hayali kutsal emanetlere değil, odaların en derinine, kutsal olanların en kutsalına, bizzat kadim olana götürecek bir maceraya sürükledi. O, zamanın başından beri sadece o kayaların arasında ikamet etmemiş, üstüne, onları bizzat kendisi yaratmıştı. Her Şeyi Bilen, sayısı hesaplanamayan mineral parçacıklarına kendi etrafında bir gezegen olarak şekil verip uzayın türlü türlü dehşet verici şeylerinden korunmuştu. İşte böylelikle Her Şeyi Gören, o gün, dünyayı kendisinin yarattığını iddia etmiş ve Purist'in aklını kurcalayan birçok konuyu da açıklığa kavuşturmuştu. Şövalyenin bu hikayeyi reddetmesi için hiçbir sebep yoktu. Belki de Her Şeyi Bilen bir yalancıydı ve dünyayı yaratmak yerine o kayaların içinde hapis düşmüştü fakat Omniknight bir daha asla inancını sorgulamayacaktı. Davası artık anlam kazanmıştı. Kendisine bahşedilen ve dostlarına savaş sırasında böylesine kuvvet veren güçler de bunun kanıtıydı.

Cevap bulunamadı.