alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
89
OUTWORLD DEVOURER
Sergen B.
12 Mart 2015 15:59


Menzilli - Sırtlayıcı

GENEL BAKIŞ

26 + 3.30
24 + 2.00
19 + 1.85
20 - 35
315
5.36

Arcane Orb

Outworld Devourer'ın saldırılarına, kalan manasına bağlı olarak fazladan saf hasar ekler. Arcane Orb aynı zamanda çağrılan birimlere ve ilüzyonlara fazladan hasar verir. Arcane Orb bir Eşsiz Saldırı Eklentisidir ve diğer Eşsiz Saldırı Eklentileri ile birleştirilemez.


Astral Imprisonment

Hedeflenen dost veya düşman kahramanı astral hapse sokar. Gizlenen kahraman kontrol edilemez ve hasar verilemez. Düşman kahramanda kullanıldığında Harbinger bu kahramandan bir süreliğine zekâ çalar.


Essence Aura

Ne zaman yakındaki dost kahramanlar ya da Outworld Devourer'ın kendisi bir büyü kullansa, mana havuzunun belirli bir yüzdesini yenileme şansı doğar. Outworld Devourer ayrıca pasif olarak temel mana havuzunda artış kazanır. Dolum süresinin olmadığı birkaç yetenek ve açılır/kapanır yetenekler Essence Aura'yı tetiklemez.


Sanity's Eclipse

Unleashes a psychic blast that damages enemy heroes based on the difference between the affected the hero's Intelligence and Outworld Devourer's. If the difference in intelligence is less than the threshold, the affected hero will lose 75% of their current mana. Should an enemy hero have the same or higher Intelligence than Outworld Devourer, Sanity's Eclipse will have no effect. Sanity's Eclipse can hit units trapped by Astral Imprisonment. Upgradable by Aghanim's Scepter.BİYOGRAFİ

Amirane ve hakimane bir ırktan olan Harbinger, boşluğun kenarındaki son mevzideki hayatta kalan yegane bekçi olarak, boşluğun kıyılarında sinsice avlanır. 

Bu diş diş kristallerden oluşan dünyadan gelen ve sürekli nöbette olan Harbinger, ezelden beri cennetlere gözünü dikmiş ve yıldızların ötesindeki dipsiz gecelerde olacak herhangi bir kıpırtı için sürekli tetikte beklemiştir. Hakkında eski kadim yazarlar şöyle bir şiir yazmıştır; Titerşen bir desen gibi zekasının parlak örgülerinin derinlerinden/ aklına kazınmış bir kehanettir bir iblisin uyanacağını ima eden/ karanlık bir müzik çalar en nihayetinde/ yaratılışın sınırlarının ötesinden/ Harbinger ilgisini bizim dünyamıza çevirirken. Tüm benliği ile bu kutsal ibadetine odaklanmışken, Outworld Devourer dikkatinin birazını güneşin yakınlarına doğrultur. Ama eskilerin son bir feryatı ve içinden olduğu kadar dışından da gelen, yavaşça yaklaşan bir tehlikenin sezisi ile kendisinin kanatlı varlığını savaşın düzlüklerine bir ziyaret için güneşe doğru yollar. Bizim kehanetlerimizide Harbiringer'ın yeri hiç muğlak değildir: çok kötü şeylerin gerçekleşeceğine dair bir işaret olarak değerlendirilmelidir. Ama onun gelişi bile yeterince kötüdür. 
Cevap bulunamadı.