alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
86
OUTWORLD DEVOURER GENEL BAKIŞ
Sergen B.
25 Mart 2015 16:15

GENEL BAKIŞ

26 + 3.30
24 + 2.00
19 + 1.85
20 - 35
315
5.36

Arcane Orb

Outworld Devourer'ın saldırılarına, kalan manasına bağlı olarak fazladan saf hasar ekler. Arcane Orb aynı zamanda çağrılan birimlere ve ilüzyonlara fazladan hasar verir. Arcane Orb bir Eşsiz Saldırı Eklentisidir ve diğer Eşsiz Saldırı Eklentileri ile birleştirilemez.


Astral Imprisonment

Hedeflenen dost veya düşman kahramanı astral hapse sokar. Gizlenen kahraman kontrol edilemez ve hasar verilemez. Düşman kahramanda kullanıldığında Harbinger bu kahramandan bir süreliğine zekâ çalar.


Essence Aura

Ne zaman yakındaki dost kahramanlar ya da Outworld Devourer'ın kendisi bir büyü kullansa, mana havuzunun belirli bir yüzdesini yenileme şansı doğar. Outworld Devourer ayrıca pasif olarak temel mana havuzunda artış kazanır. Dolum süresinin olmadığı birkaç yetenek ve açılır/kapanır yetenekler Essence Aura'yı tetiklemez.


Sanity's Eclipse

Unleashes a psychic blast that damages enemy heroes based on the difference between the affected the hero's Intelligence and Outworld Devourer's. If the difference in intelligence is less than the threshold, the affected hero will lose 75% of their current mana. Should an enemy hero have the same or higher Intelligence than Outworld Devourer, Sanity's Eclipse will have no effect. Sanity's Eclipse can hit units trapped by Astral Imprisonment. Upgradable by Aghanim's Scepter.

Cevap bulunamadı.