alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
70
PHANTOM LANCER
Sergen B.
12 Mart 2015 13:30

Yakın Dövüşçü - Sırtlayıcı - Kaçış - İttirici

GENEL BAKIŞ

21 + 2.00
29 + 3.00
21 + 1.70
22 - 44
290
4.06

Spirit Lance

Hedefteki düşman birimini üzerine hasar veren ve yavaşlatan büyülü bir mızrak gönderirken birime saldırması için de aldatıcı bir hayalet çağırır.


Doppelganger

Phantom Lancer, bir süreliğine savaş alanından kaybolur. 1 saniye sonra, Phantom Lancer ve yakınındaki kopyaları, belirlenen alanda rastgele pozisyonlarda, ek olarak 2 özel kopya ile tekrar ortaya çıkar. Bu kopyalardan biri hasar alır ancak hasar vermez, diğeri %600 daha fazla hasar alır ancak %20 daha fazla hasar verir.


Phantom Rush

Bir düşmana saldırı için hedeflenildiğinde, Phantom Lancer hızlıca mesafesi içine şarjlanır. Phantom Lancer'ın illüzyonlarının da bu yeteneği vardır.


Juxtapose

Phantom Lancer'ın, varlığını bölerek kendisinin bir kopyasını çıkartma şansı vardır. Çıkardığı kopyalar kendi varlıklarını bölerek kopyalarını çıkarabilir. Phantom Lancer tarafından çıkan kopyalar 8 saniye, kopyaların kopyaları 4 saniye durur.BİYOGRAFİ

Ücra Pole köyünün krallığın kalbinde olup biten savaşlardan haberi yoktu. Onlar için sakin bir hayat, mızrakla balık avlamaktan ve aileyle yemek yemekten ibaretti. Ama savaş yine de onlara ulaştı. Köylerinin yanından marş eden askerlere katılan mütevazı mızrakçı Azwraith, krallığına ve halkına barış getirmeye and içti. Yoldaşlarıyla beraber Dread Magus Vorn'a karşı son taarruzu gerçekleştirecek olan öncü grubunda bulunuyordu ve arkadaşları büyük bir bedel ödeyecekti. Hücum eden kuvvetler kale yönünde savaştı fakat yalnızca Azwraith içeri girmeyi başarabildi. Kardeşlerinin katlinden dolayı öfkeli ve dikkatli Azwraith, büyücünün ölümcül tuzaklarının ve ruhani muhafızlarının hepsini alt etti. Kısa süre sonra da basit balıkçı, Vorn'un kulesine ulaştı. İkili, savaş meşaleleri gecenin karanlığını aydınlatırken mızrak ve asa ile teke tek savaştı ve Azwraith haykırarak mızrağını düşmanına sapladı. Fakat büyücü ölürken infilak ederek Azwraith'i delen sayısız ışın saldı. Toz yatışıp savaşın dumanı kaybolduktan sonra Azwraith kendini yoldaşlarının oluşturduğu bir kalabalığın arasında buldu. Hepsi kendisinin giydiği şeyleri giymişti, kuşandıklarını kuşanmıştı ve hepsinin kendisinin düşündüklerini düşündüğünü hissedebiliyordu. Arkadaşlarının yaklaştığının farkında olduğundan bu hayaletlere saklanmalarını emretti ve hepsi birer birer gözden kayboldu. Askerler kuleye ulaştıklarında savaşçının büyücüyü yendiğini gördüler. Kahramanlarına yaklaştıklarında mızrakçı birden yokoldu. Önlerinde durmuş olan mızrakçı da bir başka hayalletten başka bir şey değildi. 
Cevap bulunamadı.