alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
68
PHOENIX GENEL BAKIŞ
Sergen B.
25 Mart 2015 13:00

GENEL BAKIŞ

18 + 1.80
12 + 1.30
17 + 2.90
26 - 36
285
-0.32

Icarus Dive

Phoenix, hedeflenen sabit uzaklığa doğru kavis çizerek bir dalış gerçekleştirir, temas eden her birime hasar verip hareket hızlarını yavaşlatır. Ardından bulunduğu gerçek noktaya aynı şekilde geri döner. Eğer Phoenix bu işlem sırasında Supernova yeteneğini kullanırsa, dalış o an yarıda kesilir.


Fire Spirits

Phoenix etrafında çember çizerek dolaşan 4 ateş ruhu çağırır. Her ruh bağımsız olarak seçilen bir etki alanına fırlatılabilir. Etkilenen düşmanlar zamanla hasar alır ve saldırı hızları büyük ölçüde düşer.


Sun Ray

Drawing from its own inner fire, Phoenix expels a huge beam of light at the cost of its own life energy. The beam damages enemies for a percentage of their life and heals allies for half that amount. Damage scales up to twice the initial damage as the beam fires.


Supernova

The Phoenix willingly ends its current life for the chance to be reborn. Transforms into a burning sun that scorches enemies in a huge area. The sun can be destroyed by attacks from enemy Heroes. After 6 seconds the sun explodes, stunning all nearby enemies while restoring Phoenix to full health and mana with refreshed abilities. Upgradable by Aghanim's Scepter.


Fire Spirit Fırlat

Her ruh bağımsız olarak seçilen bir etki alanına fırlatılabilir. Etkilenen düşmanlar zamanla hasar alır ve saldırı hızları büyük ölçüde düşer.


Icarus Dive'ı Durdur

Dalışı anında durdurur.


Sun Ray'i Durdur

Güneş Işınlarını derhal durdurur.


Cevap bulunamadı.