alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
91
PUDGE
Sergen B.
12 Mart 2015 14:48

Yakın Dövüşçü - Dayanıklı - Engelleyici

GENEL BAKIŞ

14 + 1.50
14 + 1.50
25 + 3.20
27 - 33
285
0.96

Meat Hook

Bir birim veya konuma kanlı bir kanca fırlatır. Kanca karşılaştığı ilk birime takılır, birimi Pudge'a doğru sürükler ve düşman ise hasar verir.


Rot

Etkilediği birimleri yavaşlatıp hasar veren zehirli bir bulut yaratır. Bu bulut sadece düşmanları değil Pudge'ın kendisini de zehirler.


Flesh Heap

Pudge'a büyü koruması ve ekstra kuvvet sağlar. Pudge bir kahramanı öldürdüğünde ya da çevresinde bir kahraman öldüğünde koruma ve kuvvet daha da artar. Flesh Heap, geçmişe dönük bir yetenektir. Yani kazanılmadan önce de kuvvet toplamaya devam eder, bu kuvvetler yetenek kazanıldığında etkinleşir.


Dismember

SÜRELİ - Pudge düşman birimine engelleyici ve süre bazında hasar veren bir ısırık atar. Kahramana atılan ısırık 3 saniye, diğer birimlere atılan ısırık 6 saniye sürer. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.BİYOGRAFİ

Quoidge'in güneyindeki Sonsuz Katliam Sahası'nda tombul bir varlık, gece boyunca yorulmaksızın şafak vaktine kadar savaş alanı temizlensin diye ölenleri parçalayarak, bağırsaklarını çıkararak, iç organlarını ve uzuvlarını ayırarak çalışır. O lanetli diyarda hiçbir şey çürüyüp ayrışmamaktadır. Mezarı ne kadar derin kazarsan kaz hiçbir ceset filizlendiği toprağa geri dönemez. Etleri, gagalarına uygun boyutlara parçalamasına ihtiyaç duyan leşçil kuş sürüsüyle çevrilmiş olan Butcher Pudge, kullandıkça geliştirdiği bıçak kullanma yeteneğini biler. Şıp, şıp, tak. Et kemikten ayrılır; tendon ve bağlar ıslak kağıt gibi dağılır. Kasaplıktan zevk aldığı yıllar boyunca kasaplığın yan ürünlerinden de zevk almaya başlamıştır. Çöp poşetindekileri kemiren bir köpek gibi, en sert gövdelere dişlerini geçirmeden çok önceleri, şuradan bir parça kas, buradan birkaç damla kan diyerek işe koyulmuştur. Oraklı adamdan zerre korkmayanlar bile Butcher'dan korkar. 
Cevap bulunamadı.