alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
89
RAZOR
Sergen B.
12 Mart 2015 14:56

Menzilli - Sırtlayıcı - Dayanıklı - Ani Hasar

GENEL BAKIŞ

19 + 1.80
22 + 2.00
21 + 2.30
23 - 25
295
2.08

Plasma Field

Gittikçe güçlenen ve menziline giren tüm düşman birimlerine hasar veren, fakat bir süre sonra geri çekilen bir enerji dalgası yaratır. Razor'un uzaklığına bağlı olarak hasar artar.


Static Link

Düşman kahramanı ile Razor'u birbirine bağlayan hir kanal yaratır. Kanal, düşmanın hasarının bir kısmını çalarak Razor'a aktarır.


Unstable Current

Razor artırılmış bir hızla hareket eder; kendisine yönlendirilen her yeteneğe hasar veren, yavaşlatan ve düşmanlardaki güçlendirmeleri kaldıran bir anlık bir elektrik şokuyla karşılık verir.


Eye of the Storm

En düşük sağlığa sahip düşmana hasar verip zırhını düşüren güçlü bir elektrik fırtınası. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.BİYOGRAFİ

Underscape'i dolduran sembolik güçler arasında, Razor the Lighting Revenant en çok korkulardan biridir. Şimşekten oluşan kamçısı ile, ölülerin doğuştan gelen zekalarına göre ayrılan ruhlarının oluşturduğu tehlikeli bir ağ olan Narrow Maze boyunca açık gözlü ve kararlı bir biçimde devriye gezer. Maze'in üstünde süzülür, şaşkına dönmüş ruhlara tepeden bakar, ruhlar kendi kaderlerini aydınlık çıkışlara ya da karanlık ve dipsiz kuyulara doğru belirlerken, onları hem cezalandıracak hem de hızlandıracak kızgın elektirik şokları gönderir. Razor ezici gücün ebedi simgesidir, soyuttur ve neredeyse gücünü uygularken umursamaz davranır. Yine de soylu bir havaya sahip olması, yaptığı işten alaycı bir haz aldığını izlenimini uyandırır. 
Cevap bulunamadı.