alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
129
Rediance Rehberi
İsimsiz Üye
13 Şubat 2015 21:22
Radiance Recipe Scroll ,

Kazandırdıkları: 
+8% Şansla Düşmanlarınız Sizi Iskalar ( Miss Çeker ) . 
+70 Damage 
Pasif: Immolation 
400 Yarıçapındaki etrafınıza işler. 
Bu alandaki tüm düşmanlardan saniyede 35 can götürür. 

arkadaşlar bu item sizde bulunduğu sürece siz 400 AoE alandaki düşmanalrınıza saniyede damage veriyorusunuz. bu itemi aldığınızda silahınız müthiş bir enerji ile kaplanıyo ve bu enerjiyi dışarı atnak istiyor bu yüzden sizin yanınıza yaklaşan düşmanlar silahın gücü karşısında lanetleniyor ve silahın saf altın enerjisi sim şeklinde kafalarına dökülüyor ve saniyede damage vuruyor.

Yapılacak herolar:
ben bu itemi yaptığım heroları 3 gruba ayırıyorum

1. invisiable herolarıarkadaşlar bu herolar görünmezlik yeteneğine sahip ve görünmezken siz bu itemle düşmanınızın yanında dolanırsanız düşmanınıza saniyede damage verirsiniz bu yüzden görünmezlere bu itemi yaparım.

2. tank herolara

evet arkadaşlar zaten öldürülmesi zor olan tank herolara bu itemşi yaparsanız öldürmek için yanına bile yaklaşamayacaksınız o yuzden ben yapacak item bulamadığınızda tanklara bu itemi yapmanızı uygun görürüm

3. kopyalanabilen herolar.
bu item sayesinde kopyalanabilen herolar bu altın simler sayesinde karşıdakini epey şaşırtacaktır bide emin değilim ama sanırım kopyaklarıda altın altın saldırıyo ama emin değilim 

arkadaşlar bide redianceye benzeyen büyüleri olan herolarada yapılır örneğin razor, alch(zehir alanı büyüsü), ve luciferede olabilir 

ALINTIDIR
Cevap bulunamadı.