alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
82
RIKI
Sergen B.
12 Mart 2015 13:35

Yakın Dövüşçü - Sırtlayıcı - Kaçış

GENEL BAKIŞ

14 + 1.30
34 + 2.90
17 + 2.00
4 - 8
290
5.76

Smoke Screen

Bir alana sis bombası atarak düşman birimlerini yavaşlatır, susturur ve saldırırken ıskalamalarına sebep olur. 6 saniye sürer.


Permanent Invisibility

Riki gölgelere karışır, görünmez olur ve ek olarak sağlık yenilemesi kazanır. Eğer Riki bir düşmana saldırırsa ya da susturulursa, Riki görünür olur.


Backstab

Eğer Riki arkadan saldırırsa, o anki çevikliğine bağlı olarak fazladan hasar verir.


Blink Strike

Hedef birimin arkasına ışınlanır. Bu birim düşmansa fazladan hasar vererek vurur. Blink Strike şarjları her 35 saniyede bir yenilenir.BİYOGRAFİ

Riki, büyük Tahlin hanedanının ortanca çocuğu olarak dünyaya geldi. Tahta sahip çıkması için seçilen bir abisi ve şımartılıp üstüne düşülen bir kardeşi olan ortanca çocuk Riki, doğuştan görünmezlik sanatı için yaratılmış gibiydi. Kendisinin geliştirdiği ve bir gece ansızın kendi halkı tarafından ihanete uğrayıp ailesi katledildiğinde onun hayatını kurtaran sanat buydu. Tüm kraliyet hanedanı içinde bir tek o, sessizce, hızla ve dumanı kendine siper olarak kullanarak kaçabildi. Düşman savaşçılarını gafil avlayarak ve boğazlarını birer birer keserek hanedan topraklarını terketti. Artık hanedana karşı sorumluluklarından arınmış olan Riki, yeteneklerini yeni bir geleneğe hizmet için kullanıyor: Gizli Suikast. Düşmanlarını susturuyor, yeteneklerini geliştiriyor ve ailesini öldürenler ile vatandaşlık hakkını elinden alanlardan bir gün intikam almayı umuyor. 
Cevap bulunamadı.